Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és féléves kisfiam nagyon...

3 és féléves kisfiam nagyon keveset kakil, ma adtam neki glicerines kúpot, mert múlt hét péntek óta nem volt szeklet. Szeptemberben kezdi az ovit, tartok tőle ott sem fog. Mit ajanlotok? Használtunk már széklet lázítókat is.

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miket eszik? Mennyit és mit iszik?
2021. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Keveset eszik, változó… főtt kaja, szenya, szokott enni Kinder tej szeletet is. Innivalot szokott ízesített vizeket, teát, sima viz.
2021. aug. 11. 11:18
 3/16 A kérdező kommentje:
Ma kicsit véres is volt a szeklete, kemény volt
2021. aug. 11. 11:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Zöldség-gyümölcs, tejtermék, sok víz. VÍZ!
2021. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megvan a probléma, nem eteted rendesen és ezért székrekedése van. Szülői felelősséget kell vállalni és rendes ételeket kell belediktálni, és megoldódik a probléma. Ha igazságos lenne a világ, akkor kapnál kb. fél évet bizonyítani, aztán jogi következménye lenne.
2021. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem eszik sokat, hiába adnám neki!!!! Minden nap van főtt kaja, mindenből pár kanállal eszik. Jó hogy már azt nem írod éheztetem a gyereket!!! Bunkó …..
2021. aug. 11. 12:15
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtot gyümölcsöt eszik? Ezek nagyon jók lennének. Friss zöldség?
2021. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szoktasd le az ízesített szarokról. Víz és normális gyümölcslé,ami látott is gyümölcsöt - ezt is normális keretek között. Leginkább víz,sok víz és rostban gazdagabb ételek.

Gyümülcs, műzli natúr joghurttal.

Nem baj ha nem eszik egetrengető mennyiségeket. Viszont ha semmi rostosat nem eszik, de issza a cukorban gazdag szarokat nem is fog tudni normálisan kakilni.

2021. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 igen eszik napi szinten, amit leginkább szeret a banán, alma, narancs. Monte, jogobella, ivós joghurtok.

A vitacolant adtam neki,de újra adni fogok neki.

2021. aug. 11. 15:14
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 renden köszönöm!! Valóban sok cukros dolgot eszik , amitől székrekedése lehet
2021. aug. 11. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!