Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Összenőtt szemöldököt hány...

Összenőtt szemöldököt hány évesen engednéd szedni/borotválni a gyereknek?

Figyelt kérdés
Most kezdte zavarni a szőre, pedig még csak most megy elsőbe. A lábán is zavarja. Amikor én voltam gyerek, 5.es koromban kezdtek cikizni erte, de a mai gyerekek ugye korábban csinalnak mindent.
2022. márc. 30. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én kiszedném neki az összenőtt részt, ha ennyire zavarja. Formázni még nem formáznám, illetve a szemöldök borotválás is fura nekem.
2022. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem vidd el egy kozmetikushoz, aki szépen formára szedi neki a szemöldökét. Sajnos emiatt tényleg érheti abúzus. Alsós koromban volt egy velem egy évfolyamba járó lány, igazi Frida Kahlo szemöldökkel. Sokan piszkálták érte, bevallom nekem is a mai napig a szemöldöke ugrik be, ha látom, pedig nyilván már rég nem olyan neki…


A lábát viszont ilyen fiatalon még nem szőrteleníteném, ezt szülőként te mérlegeld, hogy tényleg olyan extrém, hogy bánthatják érte? Ha csak simán sötét a szőre, az nem gond szerintem.

2022. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
11 éves lesz a lányom, én gyantázom neki a szemöldökét ( középen) és a hónalját.
2022. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Bármikor. Miért ne?
2022. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Zavarja. Szólt, mert megbízik benned. Segíts neki, vidd el kozmetikushoz.
2022. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebben nincs semmi rossz. Most vegulis mit art az? Jo, persze nekünk fura, mert nagyon koran kezdenek mindent, de ezzel legalább kart nem tesz magaban. Es sajnos ha cikiznek erte az rosszabbul is elsulhet :/
2022. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Lány vagy fiú?

Amúgy a szemöldöke miatt vidd el kozmetikushoz, a lába meg raer bőven

2022. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Kozmetikus. Abban a korban amikortól zavarja. Ezt már gyerekként megfogadtam amikor anyám nem vette problémának a problémáimat.
2022. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

Nekem 4.ben szedte ki a osszenott szemöldököm, amint kinevettek a suliban érte. Azt mondta hogy ha előbb szoltam volna akkor előbb is engedi.


A lábamat viszont nem engedte hamar. Akkor már kiskamasz voltam utaltam is érte akkor

2022. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyertelmu, hogy amikor zavarja, akkor megoldom a problemat, inakbb mint tonkremenjen lelkileg, teljesen mindegy hany eves.
2022. márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!