Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 éves lány vagyok és kozmeti...

12 éves lány vagyok és kozmetikushoz járok hogy kiszedje a szemöldököm. Catrice szemöldökceruzát használok hogy kicsit kiemeljem vele korai? Meg szoktam borotválni a lábam. Ez is korai még?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen én még egyiket sem csináltam...de te tudod.
2015. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem a szemöldökceruza felesleges, de a lábad nyugodtan borotválhatod ha szükségesnek érzed
2015. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi :) még csak most kezdtem használni a szemöldökceruzát nekem nagyon szép természtes hatása van:) suliba nem tudom hogy használjam e. szerintetek ?
2015. jún. 24. 20:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni! Van aki szerint korai, de végül úgyis te rajtad áll.
2015. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
A szemöldökrajzolás felnőtt nőknek sem áll jól. Sokan azt hiszik, hogy szép, meg természetes, de nem. Egy kevés is feltűnő, és csúnya. Ha nincs valakinek olyan ritka szemöldöke, hogy muszáj legyen, akkor teljesen felesleges. Egy kislánynak meg aztán végképp nem való. A többivel nincs probléma.
2015. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

szerintem a szemöldöködet még ne húzd ki. én lassan 10 éve sminkelek, egész jól, de a szemöldököt ceruzával még én sem tudom igazán természetesre megcsinálni. pláne ne húzd ki, ha amúgy a szemedet nem sminkeled.

ha észrevehetően szőrös a lábad, azt nyugodtan szőrtelenítsd, nyáron eléggé látszik.

2015. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) néha használok szempilla sprirált :)
2015. jún. 25. 10:22
 8/14 A kérdező kommentje:
a szemöldökömet nem szoktam erősre kihúzni :)
2015. jún. 25. 10:26
 9/14 anonim válasza:

A szemoldokodre inkabb szemoldokport hasznalj, mert szebb, konnyebb hasznalni es termeszetesebb, foleg ha nem sminkeled a szemed.

Amugy teljesn, oks enis kb ilyenkor kezdtem

Xoxo

2015. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi :) kipróbáltam a szemöldökport de nem jött be mert napközben lepereg :/
2015. jún. 26. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!