Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor van vége ennek a szörnyű...

Mikor van vége ennek a szörnyű hisztis korszaknak? Masfel eves a fiam,de mar vagy 2 honapja tart. Nem tudjuk kezelni, egész nap sir,vergődik mindenen.

Figyelt kérdés
Játszani sem lehet vele,mindent nekem dob,eldob, szetver..ha leülök kicsit pihenni,vagy van egy kis dolgom egy percet nem bir ki,hogy ne csinaljon valami szornyuseget. Varandos vagyok es jo lenne neha leulni,de ő ezt nem toleralja..illetve mire megszuletik a kicsi ez vajon rosszabb lesz? Nem akarom elhanyagolni,de biztos feltekeny lesz.

2022. ápr. 1. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Még elég sokáig fog tartani. Lányom 4 éves most kezd jobb lenni
2022. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hónapokig tartott.

Viszont egy ilyen időszakban kapni egy tesót, valószínű megterhelő lesz neki. Érdemes lenne előre felkészülni, hogy hogyan kezeld majd a helyzetet. Biztos sok pszichológiai könyv van erről vagy szakmai videó, bármi, ami ad egy kis rálátást és hasznos javaslatokat. Valószínű még akkor is érzékeny lesz.


Ja és nálunk a hiszti 3 éves kor körül csillapodott, utána jött az eleven időszak 5 éves korig 😄

2022. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sokat olvasok errol, de még igy sem tudjuk leallitani,kezelni, hogy meg meg sem szuletett a kicsi. Nagyon pörög, eleg korainak tartom nala ezt a korszakot,gyakran olvasom,higy 2 eves kor utan jön elo..hat nala sztem mar 1 eves korban is elkezdodott,amint elkezdett jarni es kitarult a vilag.
2022. ápr. 1. 10:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez még csak a bemelegítés. Üdv a dackorszakban.


Nekem 3 éves, most van a mélypont.

2022. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is hamar előjött a dackorszak, sajnos ez már nem múlik el 😄😅. Én remélem javul valamelyest ha majd tud beszélni. Én is terhes vagyok a picivel. Nagyon sokat vagyunk az udvaron, ott azert többnyire elvan hiszti nélkül.
2022. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányom már 1 éves kora után kezdte, most 3 és most vagyunk csak benne igazán.
2022. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nő egyre kevesebb, de egyre nagyobb lesz a hiszti. 😊 Nekem 3 dacosom van egyszerre, a nagy már kinőtte. 😄
2022. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, 1-4 eves kor kozott barmikor kezdodhet, es barmilyen hosszu lehet. Nekunk szerencsere 1-2 alkalom volt csak.
2022. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatok szerint még eltarthat egy darabig... nekem 2,5 évesem van és messze nincs még vége. Inkább azt mondanám csak átalakul. Amiért régebben hisztizett, most már tudja, hogy nem szabad, vagy nem úgy szabad. De mindig jönnek újabb dolgok amik miatt hisztizhet. Én inkább azt javasolnám, hogy dolgozz ki valami stratégiát ezeknek a kezelésére, az kicsit megkönnyíti a dolgot.
2022. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanennyi idős volt a fiam mikor terhes voltam . Haaat… nem fogok hazudni, rosszabb lett a hiszti
2022. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!