Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire elfogadható, ha egy...

Mennyire elfogadható, ha egy szülő 5 percre a hipermarket előtt a kocsiban hagyja a beteg gyerekét?

Figyelt kérdés

Egy kérdező tett így, és szerinte ez így jó.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__11643..


csak "5 perc". A balesetben meghalt/elrabolt gyerekek szülei is erre szoktak hivatkozni.


2010. szept. 14. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
semennyire.én vidéken lakom,ahol mindenki ismer mindenkit,de sosem hagytam még kint a fiam sehol,és nem is hagyom,ahová nem vihetem be oda én sem megyek,ha valahová nem akarom a gyerekem bevinni,oda el sem indulok.vagy rá hagyom valakire .de kint sehol nem hagynám,még 1 mp se.
2010. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
én hagytam kocsiban a gyereket kb 2 percre amig egy kis boltba beugrottam,persze ráláttam mert a bolt ajtót nyitva hagytam és kb 2 méterre volt tölem a gyerek(oda lehetett parkolni a bejárathoz),de hosszabb időre vagy ha nem látok rá nem hagynám semmiképpen
2010. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

semennyire...

lehet h még a kiskorú veszélyeztetése is lehetne...


ha járókelőként láttam volna h egy kisgyerek egyedül van a kocsiban,sehol a közelben felnőtt,akkor valószínűleg a rendőrséget értesiteném...

nem normális magatartás,azilyen szülő felelőtlen

2010. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lázas gyereket meg legfőképpen nem,és ha lázgörcsöt kap,vagy bármi történik???


nem értem az anyukát...

2010. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Azért túlzásba ne essünk, nemigen gyakori az emberrablás, és baleset a legnagyobb odafigyelés mellett is történhet.

Én úgy gondolom a gyerek egyedül hagyása a parkolóban, nem pont ezekért baj. Hanem sokkal hétköznapibb dolgok miatt.

Mondjuk beteg gyereket nem hagynék magára még annyira sem.


De ez az egész történet finoman szólva fura. Adva van egy anyuka, akinek beteg, lázas a gyereke. Erre beülteti a kocsiba, elugranak a Tescoba egy doboz kamillateáért???????? Megállítják anyukát a biztonsági őrők, (mert anyuka beszaladt, lekapta a teát és futott vele a pénztárhoz) És utána, annak ellenére, hogy kint van a gyereke 1 órán keresztül kutatják át anyukát????? Mit vitt magával egy teáért? ( Szerintem egy reptéri ellenőrzés motozással nem tart egy óra hosszat.) És anyuka ott marad a gyereke lázasan meg egy órán keresztül egyedül az autóban? Teljességel hihetetlen a sztori.

2010. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A belinkelt kérdésnél igaz 5percre akarta kint hagyni az anyuka, de 1óra lett belőle...

Én is hagytam már kint gyereket autóban, de csak ha ráláttam. Tescóba például semmiképp nem mennék be, hogy a gyerekeket a kocsiban hagyom.

Itt egyébként fontos tudni azt is, hogy mennyi idős a gyerek. Nem emlékszem pontosan, de van egy bizonyos korhatár amig a szülő még 5 percre sem hagyhatja felügyelet nélkül a gyereket, mert akár le is tartóztathatják kiskorú veszélyeztetése miatt.

2010. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért sem hagynám a gyerekem az autóban, mert velem is történhet bármi. Mi van, ha rosszul leszek, elájulok? Kihívják a mentőket, elvisznek, a gyerekemről meg senki nem tudja, hogy ott van a parkolóban. Erre is kicsi az esély, de azért nem esélytelen.
2010. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
soha nem hagynám ott, ez felháborító
2010. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!