Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért őrjöng, ha beteszem a...

Miért őrjöng, ha beteszem a kiságyába?

Figyelt kérdés
A 15 hónapos fiam ma amúgyis nagyon nyűgös volt, de most este egyszerűen képtelenség elaltatni, amint beteszem az ágyába, őrjöng. De ha kiveszem sem jobb a helyzet, dobálja magát, semmi nem érdekli. Adtam neki lefekvés előtt tápszert, meg is itta, akkor úgy tűnt, hogy elalszik, bár akkor is nehezen ment neki. Majd miután a nővére felébresztette, gyakorlatilag semmit nem tudok kezdeni vele. Gondoltam fogzásra, de nem mutatja jelét, hogy jönne foga. Mitől lehet ez? Eddig nem csinált soha ilyent.

2022. ápr. 7. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Kettős front?!
2022. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Változik valami a kis szervezetŕbe, valami nagyobb fejlődésen megy át


Nyugodj megy picit, maradj vele, és ő is meg fog nyugodni.

2022. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szavaidból azt veszem ki, hogy te is ki vagy. Próbálj picit megnyugodni, bár tudom nehéz. Nem tudom mi van, az én fiam két napja ilyen. Tegnap hajnalban tudtam aludni pár órát, ma egész nap csak nyekergett és most sem akar aludni. Van ilyen, ez is el fog múlni. Remélem :D
2022. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Alakítsd át az ágyát, hogy akkor menjen be és jöjjön ki, amikor akarja.
2022. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!