Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hós kislányom éjjel...

9,5 hós kislányom éjjel felkel nagyon sokszor! Eddig nagyon jó alvó volt a foga is van már 2! Alig tudom vissza altatni és ahogy beteszem a kiságyába már fel is kel! Lehet a szeparációs szorongástól nem alszik éjjel?

Figyelt kérdés
Mit tegyek mert már ezt csinálja 2 hete és hulla fáradt vagyok alig alszom!
2010. jan. 21. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
én tápszert váltottam. hipp 3 plus vaníliásat kap most már, korábban meg humana 3-at kapott. ő is végigaludta az éjszakát 6 hetes kora óta, aztán ha néha felébred, akkor az vagy kaja, vagy fog. 9,5 hónaposan a kaja volt a gáz.
2010. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon soxor felébred akkor vagy éhes vagy fogzik. De sokminden lehet még, szomjas, pisis a pelusa, fázik, stb. Nappal is látod rajta a szorongás jeleit? Mert ha nem, akkor az első mondat.
2010. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ha látja hogy megyek ki a szobából akkor szokott sirni!
2010. jan. 21. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet,a fiam szintén 9,5 hos és ugyanezt csinálja!!!

Tanácsot sajnos nem tudok adni,mert mi is szenvedünk vele! Én valamikor megitatom,de sokszor már ez sem segít,a fogát nem látom,hogy jönne.

2010. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!