Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » El mernétek vinni a gyereketek...

El mernétek vinni a gyereketeket esküvőre, ha nincs sok emberhez szokva?

Figyelt kérdés

Férjem testvérének lesz az esküvője jövő hónapban. Júniusban a kislányom 2 éves lesz, de sose volt sok ember társaságában. Elég sokan leszünk és idegenek előtt sokszor tartózkodó és van hogy elkezd sírni hisztizni. A másik hogy ő még 3 után is aludni szokott és mostanában úgy keltem negyed 4 körül de fél 4 mire hajlandó felkelni. Este 6 után szokott vacsorázni és legkésőbb negyed 8 körül furdetjuk. Minden egy helyen lesz kap mindenki szállást ott de nem tudom hogy fogunk odaérni a templomba ha nehezen kel fel délután. A templomba anyósom szerint úgyse vihetem be mert nem fog csendben maradni és mondták hogy nem igazán fognak tudni vele foglalkozni az esküvőn. Az a baj hogy elég sokat szokott hisztizni ha valamit nem akar és elkezd pufolni, dühongeni, csapkodni. Eleve fél 8ra hozzák ki a kaját az étterembe szóval fogalmam sincs hogy fogom tudni vacsoráztatni. A másik h ő nem fog tudni az ölembe ülve enni mert mindig játék közben futkozva vagy mese közben eszik csak. Próbálom már a kis asztalához székéhez szoktatni de mindig felkel nem marad nyugton egy helyben. Fürdetni se tudom h fogom tudni meg ott nem lesz kiságy szerintem. Szüleimre nem tudom rábízni mert sose vigyáztak még rá igazán így nem tudják mik a szokásai.

Volt már valaki aki 2 éves gyerekkel ment eskuvore? Hogy bírta? Egyszer aludt csak máshol ahol nem volt kiságy de kb semmit nem aludtunk annyit forgolódott.


2022. ápr. 28. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi december 4.- én voltunk esküvőn és dec.9- én volt 2 éves.Eszméletlen jol el volt a gyerekekkel.Ő más mint a tiéd mert imádja a társaságot.És nem alszik délután már.Annyi hogy nyilván nem maradtunk éjjelre,hanem este 8 kor el kellett jönnünk,mert azért csak elfáradt.De teljesen jól viselte.A te gyereked hogy hogy nincs emberekhez szokva?Nem viszotek társaságba?
2022. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha van még annyi idő addig, szoktasd hozzá szüleidhez, hogy ott tudjon tölteni egy estét.

Egyébként kihagynám, vagy max az egyikünk menne, attól függ kihez áll közelebb a pár.

(A fürdetésen meg nem aggódnék, kibírja ha egy nap kimarad.)

2022. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, epp itt az ido szocializalni !
2022. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Én alapból nen viszem az ilyen kicsi gyerekem esküvőre, minek? :D


Biztos élvezné egy ideig, de én nem, ha megtisztelnek azzal, hogy meghívnak egy lagziba, akkor szeretném, ha nem hisztizne ott be nekik a gyerekem, és nem szeretnék 8-kor lelépni, illetve szeretném jól érezni magam felnőtt társaságban anélkül, hogy a gyereket kelljen hajkurásznom.


Pedig imádom, szeretem amúgy, de nem érzem szükségesnek, hogy részt vegyen pl. egy baráti lagzin. Nyilván, ha nem tudnám kire bízni, akkor elvinném, de mivel tudom, így a nagyszülők vigyáznak rá lagzi idején, ott alszik, mi még maradunk kb. 1-ig.

2022. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Esküvőszervezésben vagyok, több két év körüli gyerek is lesz az esküvőnkön. Ismerem őket, jól ellesznek egymással. Közvetlenek, barátságosak. A kérdésben leírt gyereknek viszont nem örülnék. Ha nincs emberekhez szoktatva, ne egy esküvőn akard ezt elkezdeni, mert nem csak a gyerekkel, de a párral és a vendégekkel is kiszúrsz.
2022. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát az ilyen elkényeztetett, antiszoc gyereket én nem vinném oda. Ha az én esküvőmön raplizna, hazazavarnám a kedves szüleivel együtt.
2022. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Mi az hogy csak játék, futkározás közben tud enni??
2022. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

A gyereked nem szimplán nincs emberekhez szokva, hanem neveletlen. Minek vagy vele otthon, ha nem tudod megnevelni?


Mi az, hogy futkározás meg mese közben eszik? Gondolkozz már kicsit...

2022. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben leírt gyereket nem merném elvinni. Minden sértés, és rossz szándék nélkül mondom, hogy előbb neveld meg!
2022. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rontsd el más nagy napját...
2022. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!