Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ébred a délutáni alvásbó...

Miért ébred a délutáni alvásból 30-45 perc után sírva?

Figyelt kérdés
Júliusban lesz 3 éves. Kb 2 hete tart ez az ébredés dolog és majdnem minden délutáni alvásnál... Elalszik, aztán kb 30-45 perc múlva sírva jön ki a szobájából, hogy anyaaaa. Visszakísérem, odaülök mellé és 3 perc múlva már alszik is tovább. Utána ha kialudta magát, jókedvűen ébred. Este, éjjel nincs ilyen, csak délután. Nem mond sose semmit, hogy mi a baj, ha kérdezem se. Csak sír, hogy anyaaaa
2022. ápr. 29. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Pavor alvás esetleg? Hosszú lenne leírni, google kidobja. Nekünk még 8 évesen is tart.
2022. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de nekem az jött le, hogy az éjjel van és ennél sokkal durvábbnak hangzik. Nálunk nincs ilyen vigasztalhatatlan sírás, amint visszafekszik és mellé ülök, megnyugszik és elalszik.
2022. ápr. 29. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Passz. De szerintem se úgy hangzik, mint a pavor, hiszen ott fel se ébred teljesen.


Esetleg valami felébreszti, és kellemetlen neki az, hogy álmos még, de fölébredt? Fehér zajjal próbálkoznék, hátha akkor nem énreszti föl az a valami.

2022. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne sima rémálom?
2022. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mikor a bölcsit kezdte akkor volt ilyen pár hétig, mikor már beszokott utána elmúlt. Nem érte valami nagy változás az életében? Akár bölcsi, ovi, költözés stb?
2022. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!