Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy kétéves lányom a délutáni alvásból mindig nyűgösen, sírva ébred?

Figyelt kérdés
100ból 98 alkalommal sírdogálva ébred. kb. 20 percig semmi se jó, aztán elmúlik. alapvetően kiegyensúlyozott, mindig mosolygós gyerek, viszont nagyon anyás. lehet, hogy az a baj, hogy nem fekszem mellette az ágyon, mikor ébred? másfél két órát alszik általában, szerintem kipiheni magát. de vissza sem tudom altatni.
2012. ápr. 15. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy nem fekszel mellette ébredéskor, akkor is ugyanez lenne. Vannak ilyen gyerekek sajnos (mint az én lányom is), el fog múlni.

Én is pont ilyen voltam, a lányom is (már kinőtte, kb. 2,5 évesen), remélem a nemsokára megérkező hugi nem ilyen lesz, mert rettentően rossz nézni, hogy ilyen rosszul ébrednek.

Na, szóval normális és majd elmúlik! Kitartás!!!

2012. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel, ezért csak kiegészítem: jobb, hogy nem alszol mellette, mert hozzászokást okozhat, és hozzájárulhat, vagy előidézhet a picurnál alvásproblémát.
2012. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyet értek előttem írókkal,én pedig még annyival egészíteném ki,hogy ez nemektől függetlenül is előfordul.Kisfiam is csinálta,és tényleg nem jó semmi kb.15-20 percig,majd minden sima liba megy a buli játék...

magától elmúlik.én ilyenkor leültem vele a kanapéra simiztem puszilgattam és vártam,h.magától le akarjon menni az ölemből.ez kb.tényleg max.20percvolt.

2012. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ezek szerint nem csak az én lányom ilyen nyűgös.
2012. ápr. 17. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!