Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 12-18 hós gyereketek is...

A ti 12-18 hós gyereketek is rendszeresen ébred nagyon sírva a délutáni alvásból?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam éjjel teljesen okésan alszik (mondjuk mostanában csak a mi ágyunkban, de azonnal elalszik, max 1-2x felsír de csak kicsit, megsimizem, és alszik is tovább, vagy legfeljebb néhány kortyot iszik), és utána reggel nyugodtan, mosolygósan ébred. De délutánonként 10-ből 9-szer úgy ébred, hogy láthatóan nem aludta még ki magát, teli torokból sír, és nagyon nehéz megvigasztalni. Mi lehet? Foga? Hasa? Valakinek bevált erre valami?
2013. jún. 27. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém három hetes kora óta nem sírva ébred, viszont a 3 éves keresztlányom, és a szintén 3 éve unokatesó a mai napig szinte minden alkalommal sírva ébrednek.
2013. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Sosem ébredt sírva. Most 2 éves
2013. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
az en 14 honapos fiam is sirva ebred mindig kiveve reggel! akkor beszelget!... nem tudom az okat!
2013. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát az enyém is 14 hós, és ugyanaz a helyzet, mint az utolsónál. Az biztos, hogy még nem aludta ki magát, de valami felébreszti, és nem tudom, mi az - nyilván akkor se nagyon tudnám kiiktatni, ha tudnám, mi az, de annyira sajnálom, hogy sír :(
2013. jún. 27. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

a 2 éves ha jól számolom már 24 hónapos....na mind1.

Válasz:igen,elég sűrűn ébred napközben sírva az 1 éves kisfiam,de ahogy meglát mosolyog.éjszakát ő is végig aludja,már nagyon régóta.

2013. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyen építő jellegű hozzászólásokat. Tudom, hány hónapos a gyerekem, és azt is, hány éves. Sehol se állítottam, hogy 2 éves. Az egy válaszoló volt. Aki meg azt nem állította, hogy nem 24 hós a gyereke. Szavaiddal élve: na mindegy...
2013. jún. 27. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

nem neked írtam,hanem annak a válaszolónak akinek sohasem sír a gyereke és 2 éves.tudod akinek nem inge...azért írtam egy másik sorba hogy "válasz:"

take it easy,ne idegeskedj ;-)

2013. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó bocs, tényleg nem vagyok a topon :) A 34 hetes meg a pocakomban partizik, úgyhogy felhúztam magam, hogy számolni azért még tudok :)
2013. jún. 27. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Kislányom 15 hónapos,sokszor előfordul,hogy ordítva kel fel a déli alvásból! Én a sírást egyébként annak tudom be,hogy 13 órától 16óráig szokott aludni,de van amikor valami zörej felkelti es két óra alvás kevés volt neki!

De az is lehet,hogy a fogai miatt van,nagyon aktuális most az is!!:)

2013. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!