Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis, vagy alsó tagozatos...

Ovis, vagy alsó tagozatos kirándulásra van olyan, aki nem engedte el a gyerekét? Milyen okok fordulhatnak elő, hogy valaki nem engedi?

Figyelt kérdés
Szoktak menni ugye óvodás csoporttal, meg általános alsó tagozatban is 1 napos kirándulásokra a gyerekek. Van itt olyan szülő, aki nem engedte el egy ilyen egy napos utazásra a gyerekét? Mi volt az oka? Milyen okok fordulhatnak elő?

2022. máj. 8. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Én pl.most nagyon gondolkodom, hogy megbeszélem az ofővel, hogy ne kelljen mennie, mert előző nap este fog a lányom hazajönni egy 4 napos, ottalvós útról, amit ráadásul a suli egyik tanára szervez. De még nem tudom.

Ezen kívül azt az okot tudom még elképzelni, ha egy gyereket nagyon-nagyon csúnyán bántanak az osztálytársai, akkor nem szeretné a kirándulás traumájának kitenni.

2022. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én a gyerek vagyok a történetben, nálam a kirándulásoknál mindig az volt az indok, hogy nem akarok menni, amit ő tiszteletben tart, és nem erőszakoskodik.
2022. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem elhagytak elsőben, Pesten. De úgy, hogy fél óra után vették csak észre, hogy nem vagyok a buszon… ezután mindig jött kísérő szülőnek anyukám is, de arról nem volt szó, hogy ne mennék. Kicsit bennem van ez, ha a gyerekek kirándulnak, de ezek a saját félelmeim, nem vetítem rájuk. Ha ők nem akarnának menni, azt átgondolnám természetesen.
2022. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Én azért nem engedtem a fiamat 5 éves buszos kirándulásra, mert nem bírja az autót,buszt 10 percnél tovább! Hányinger elleni kúppal indulunk hosszabb útra, de attól képes aludni 2-3 órát így értelmetlen lett volna engednem! Lányom 8 éves ugyan ez a helyzet!! Ott alvós táborba pedig azért nem engedem mert félteném! Tudom szörnyű vagyok, de nem tudnék nyugodtan itthon ülni és várni...
2022. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Alsó tagozatos strandolásra nem engedtem, mert volt egy rohadt nagy seb a lábán, amit naponta át kellett kötnünk (igen, orvos látta). Csak szenvedett volna szerencsétlen, hogy egyedüliként nem mehet be a vízbe.
2022. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Én nem engem ovis nagycsoportos kirándulasra. Az ország másik felébe mentek volna vonattal.

Nem szeret vonatozni, így nem ment.

2022. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Fiamék már elsőben 5 napos ott alvós kiránduláson voltak a tavaszi szünetbe. Fel sem merült, hogy ne engedjem el.
2022. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon szerettem volna mindig otthon maradni. Sajnos kötelező volt mennem, nem engedték hogy kihagyjam. Minden alkalommal hánytam a buszon, amit nyilván előre tudtam. Kínzás volt és nagyon kellemetlen, nem tudtam jól érezni magam. A gyerekem nem tenném ki ilyennek.
2022. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan lehet, hogy például gyógyszereket szed vagy pontos napirendje van, ami így borulna. Nálunk asszem volt ilyen az osztályban. Egynaposra engedték, többnaposra nem.
2022. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ovis kirandulasra azért nem engedtem, mert még igenyelte a délutáni alvást (kozepsos) és használhatatlan és hisztis volt ha nem aludt.

Elsős lanyomat 1 éjszakás ottalvosra elengedtem, több napost meggondolnam, mert nem egy egyszerű eset a gyerek.

2022. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!