Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki vállal kis gyerek mellett(...

Aki vállal kis gyerek mellett( gyes) mellett munkát azoktól kérdeznék?

Figyelt kérdés
A lányom két éves múlt,bölcsibe semmiképp nem akarjuk beadni!Arra gondoltam,hogy ne csak a 37.000 bevételem legyen,hogy vállalok pl.hétvégi ,vagy esti takarítást.A férjem ki kelt magából,hallani sem akar erről,mondván hogy így is alig vagyunk együtt.Ti akik beválaltok alkalmi munkát,ti mit csintok?Mikor és mennyit vagytok együtt a férjetekkel?
2022. máj. 22. 21:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én bölcsőde beiratás előtt állok épp, bújom az állás hirdetéseket és rengeteg otthonról végezhető ügyfélszolgálatis munka van... Banki vagy kereskedelmi szféra egyaránt. És igazából csak a vevőkkel kell beszélni, séma alapján.
2022. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#11 na mondjuk ez az a meló, amire engem semmi pénzért nem tudnának rábeszélni. :D
2022. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én ilyen munkát nem találtam.
2022. máj. 23. 15:25
 14/22 anonim ***** válasza:
Én a gyerek előtt kijárat egy okj-t és munkára találtam vele, nem voltam hajlandó a büdös semmire szülni, inkább 35 évesen szültem minthogy azon aggódjak mi lesz mikor ovis lesz. Most vár vissza egy fix munkahely és szakmám is van.
2022. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Itt most nem az ovis korszakrol van szó.Engek is várnak vissza,az más kérdés,hogy nem megyek.
2022. máj. 23. 17:07
 16/22 anonim ***** válasza:
De miért nem mész vissza ha várnak és szeretnél dolgozni? Most akkor minek teszed fel a kérdést ha te nem mész vissza és a férjed úgysem "enged"?
2022. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem megy vissza, mert nem családbarát a munkahelye. Én sem fogok visszamenni a szállodába éjszakázni, hétvégézni meg 12 órázni..
2022. máj. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem most várnak visdza,hanem majd teljes munkaidőben.Azért nem megyek oda vissza,mert kis gyerek mellett nem tudok 5:30 ra bejárni és délutáni műszakot vállalni 21 óráig!
2022. máj. 24. 06:23
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor kepezd ki magad valamire amíg otthon vagy, hogy később lehessen jobb munkád.
2022. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már rég.A kutyámat én nyírom,szívesen lennék kutyakozmetikus.Amellett tudnám vinni hozni oviba a gyereket.A gond az,hogy 170 ezer ft volt legutóbb a tanfolyam.😒
2022. máj. 24. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!