Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves gyereknek engednétek...

9 éves gyereknek engednétek alkoholmentes sört inni?

Figyelt kérdés

Pecázni voltunk a barátommal, vittük a fiainkat is. Mivel en vezettem ezért én Dreher24-et vettem (link), havernek meg rendes Goldot.

A srácok szerették volna megkóstolni, gondoltam többet árt ha tiltom, tehát kaptak egy egy dobozzal, meg is itták. Haver felesége kicsit megharagudott, azt mondta abban is lehet alkohol.



[link]



2022. jún. 4. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
A 3 évesemnek is adok belőle egy kicsit, nem az alkohol miatt, ami nincs benne hanem mert alapból nem kap szénsavas üdítőt.
2022. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2022. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Semmi baja nem lesz, a 100%-os gyümilé is leerjed a gyomrában az nem baj? A 0,00001%-tól majd biztos fejreáll lol.
2022. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Menteset 2-3 évesnek is simán, csak a szénsavat kikeverjük belőle. Nyilván nem egész napra, de attól, hogy iszik egy kicsit belőle, semmi baja nem lesz.
2022. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen engedném, mi baja lehetne tőle?
2022. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
2 korty az enyémböl és ennyi, egy külön dobozzal nem. Mert tényleg van amiben van egy kis alkohol, illetve ne szokjon hozzá a gondolathoz gyerekként hogy sörözik. Akkor is egy gyerek. 9 éves. Ha 14 éves lenne nyilván másképp kezelném de akkor sem nagyon.
2022. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Az alkohol mentes (akármi) azért alkohol mentes, mert alkohol mentes.
2022. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Vannak, vagy voltak olyanok amiknek volt egy minimális alkoholtartalma 0,5%, ha jól emlékszem. Az is nagyon csekély, szinte ki se mutatható, de a 0,0-ásban semennyi nincs. Mintha egy kicsit kesernyés, szénsavas üdítő lenne.
2022. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Én már a 6 éves lányomnak is adtam,mert kérte,meg akarta kóstolni.

Tudja,hogy nem iszok alkoholt,csak 0.0-ás "sört" veszek.

2022. jún. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Én meg semilyen sört nem veszek a gyereknek ,és bizony én is megharagudnek rád kérdező és a gyerekek többet nem mehetnek az apjukal pecázni az biztos .
2022. jún. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!