Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ostoba szabályokkal...

Milyen ostoba szabályokkal vagy előírásokkal találkoztál gyereked óvodájában vagy iskolájában?

Figyelt kérdés

Olvastam itt olyat, hogy egy óvónőt zavart a gyereken a csillámtetkó és azt szóvátette a szülőnek, hogy mossák le, olyat is olvastam itt, hogy a szülőknek nem szabadott fényképezniük az ovis ballagáson/búcsúünnepségen

Iskoláknál előfordul olyan, hogy nem lehet festett hajjal, tetkóval menni, vagy ékszerrel, nyaklánccal, karkötővel, stb. (jó, ez mondjuk már inkább felső tagozatosakat érint, de ide sorolható)


Szülők, Ti milyen ehhez hasonló hülyeségekkel szembesültetek a gyerek ovijában/iskolájában, legyen az akár házirend, akár pedagógus személyes "problémája? Tehát amire azt mondtátok hogy ez úgy fassság ahogy van.

Vagy bármi amivel nagyon nem értettetek egyet.


Volt ilyen? Mi volt az?



2022. jún. 12. 20:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
19%
"....az én gyerekem NEM játszik,NEM szaladgál, és neki is kötelező." Hát mit csinal? Ül egy helyben?
2022. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
21! Nem. Áll az óvónő mellett. Autista.
2022. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%
Oh. Ok.
2022. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is a kaja bevitel, de mi nagy ívben szrtunk rá, tekintve, hogy a cölis gyerek mégis akkor éhezik egész nap?


Persze, az ofő próbálkozott, de nagyon gyorsan ki lett osztva ahogyan az igazgató is - mert persze az oszt.főnök feljebb vitte ez ügyet.


Ha neki van ilyesmire ideje, csak tessék.

2022. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
81%

Kompetencia vizsgálat során felmérték a gyerekem logikai gondolkodását, 500 ig számolva kellett megnézni. 5 éves....

Eddig nem volt semmi gond az oviban, dehát ez egy másik óvónő.

Most nyári szünet van de ez tiszta szerencse mert én felháborítónak tartom a gyerekek tesztelgetését,legalábbis ilyen módon. Persze be akarta mesélni nekem hogy hát már ilyen nagyok az elvárások stb, remek mert akkor nem általános iskolába iratom be 6 évesen hanem az eltére. Értitek? Van egy 5 éves lányom aki 20ig számol, angolul 10ig,választékosan beszél és egy óvónő egyszerűen lerombolja a gyerekembe vetett hitemet egy pillanat alatt. Egy óvónő, akinek lehet hogy kevés volt a pontszáma ahhoz hogy tanár legyen. És akkor ahogy fürkészi az arcomat beszélgetés közben is, gondolom ezeket külön be tanítják nekik. Legközelebb a férjemet küldöm ha valami fontos dologról akar beszélni.Zsebre teszi.

2022. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%

Ne hagyd magad.

Rengeteget képzelnek magukról ők is meg a tanárok is.

2022. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%
De közben bevittem hosszú ujjúban meg hosszú nadrágban, délig nem volt levéve a hosszúujjú amíg én nem vettem le róla, alatta volt póló. Ennyire nem telt tőlük.
2022. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
37%
Nagyszerű. De szegények nincsenek megbecsülve meg fizetésemelést nekik brühühü.
2022. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!