Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Daedalon mennyire álmosító...

Daedalon mennyire álmosító hatású?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nagyon. Sajnos a kislányunk nem bírja a hosszú autós utakat, viszont nemsokára nyaralni megyünk, így muszály lesz bevennie valamit. 3 órás lesz az út, az végig aludja? Utána meddig lesz még kába? Mert úgye az lenne a fontos, hogy minnél jobban élvezze a pihenést, ne húzza a lóbőrt egy napig. 4 éves. Ti gyerekeitek hogyan reagálnak a Deadalonra?

2022. jún. 26. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az öcsém nagyon jól bírja, 1,5-2 órás utat végig szokta aludni, aztán ha felkeltettük, már éber volt. Az utazásokon kb 9 éves kora óta használta. Én a terhességem alatt szedtem de agresszív lettem tőle, kába, mindennel bajom volt, és akár egész napra is kihatott. Szóval, azthiszem egyénfüggő lehet.
2022. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Engem egész napra kiüt. Na nem olyan értelemben, hogy alszok egész nap, csak kába vagyok, tompa, lelassult stb.

Gyerek koromban mindig be kellett vennem utazáshoz, mert nagyon rosszul voltam nélküle. Felnőttként csak akkor veszem be, ha nagyon muszáj, nagyon nem szeretem a mellékhatásait!

A lányom is utazó beteg, de neki még nem adtam. A leghosszabb út amit utazunk vele az kb 3 óra hossza szokott lenni. Ezt megoldjuk 2-3 megállóval ha kell. Illetve hányingerre bevált még a hideg kóla, jégkrém, ablak lehúzás. De legtöbbször mondom neki, hogy próbáljon meg gyorsan elaludni. Az út felét végig alussza. De a biztonság kedvéért van egy “hányós vödör” az autóban, hogy ha baj van és nem tudunk hirtelen megállni, akkor abba mehet a cucc.

Ha ettől hosszabb útra mennénk, csak akkor adnám be neki!

2022. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Én gyerekkorom óta szedem utazási betegség miatt. Nálam amíg tart a hatása addig álmos vagyok ez kb. bevételtől 4 óra maximum. Ha sikeül elaludnom akkor nincs gond csak akkor szenvedés ha nem tudok aludni valami miatt.
2022. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Crisopher ***** válasza:
Akkor jól sejtem hogy a járművezető nem szedhet be ilyet?
2022. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

#3-as vagyok.

Vezetéshez tilos. Nem csak álmosít, hanem csökken a reakcióidő is.

2022. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!