Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5,5 éves gyerek kaphat egy...

5,5 éves gyerek kaphat egy fél Daedalon tablettát utazási rosszullét ellen?

Figyelt kérdés
A tájékoztatón az van, hogy 6 éves kortól adható egy szem. Délután rendel a doki, akkor megkérdezem őt is.
2018. júl. 12. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha az van rajta, hogy 6 éves kortól, akkor nem kaphat 5 és fél évesen. Van gyerekvaltozat, a Daedalonetta
2018. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Nem véletlen van ráírva.

Egy gyógyszertárban dolgozó

2018. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én lehet beadnám (de csak a fiam méretei miatt).

Mert a gyógyszer nem tudja, hogy egy gyerek mennyi idős. Azért írják rá, mert egy átlag 6 éves fizikai méreteinek felel meg a gyógyszer.

Fiam 24 kg, és 121 cm 5,5 évesen, szóval neki beadnám, persze orvossal egyeztetve, aki ismeri a gyerekem.

2018. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
ha 6 éves kortól adható, akkor én totál nyugodt szívvel adnám 5,5 éves gyereknek. Enyém is kap olyat, amit még nem kaphatna az életkora miatt, mondjuk mind meg van beszélve orvossal (pl algopiryn, lordestin tbl -5 éves kora óta)
2018. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kozben megkerdeztem, azt mondta mehet.

Az en fiam sem vekony tipus, es csak felet fog kapni. Kupot semmikepp nem adok neki.

Koszi a valaszokat!

2018. júl. 12. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Létezik direkt hányinger elleni nyalóka is. Egy vagyon, de talán jobb, mint a gyógyszer.
2018. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem gyógyszert kell neki adni, hanem a hányinger kiváltásának okát kell megszűntetni.

Reggel étkezés előtt el kell vinni egy 10 km-es autóútra próbaképpen. Ha akkor nem érzi rosszul magát, akkor az lehet ami nálam volt: A nagyszüleim mindig édes süteménnyel és üdítővel etettek itattak. Mint gyerek nem mondtam nemet a korlátlan zabára. Hazafele mindig émelyegtem a kocsiban. Felnőttként is előfordul, hogy egy út előtt nem figyelek oda, és tábla milka csoki után émelygek a hátsó ülésen.

2018. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!