Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok ovis/ bölcsis...

Mit csináltok ovis/ bölcsis gyerekkel délután ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezem akiknek nincs kertes házuk. Játszótérre mentek, vagy hazamentek?
2022. jún. 28. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno lakótelepen anyukám a teraszra rakott egy kis felfújható medencét és megtoltotte vízzel abban pancsolhattam.
2022. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsis korú gyerkőcömmel délután 17 óra után megyünk ki a játszótérre. Természetesen szigorúan az árnyékban vagyunk.
2022. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár beltéri medence, vagy az erkélyre.

A lakásban általában azért nincs olyan meleg, estefele meg ki lehet menni sétálni, játszótérre mikor már nincs az a nagy meleg és napsütés, de még nincs hideg sem

2022. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ma még kimegyünk a játszótérre egy kicsit, de holnap a 38 fokban pl nem megyünk ki délután sehova. Nincs terasz, így a pancsizás nem opció. A lakásban légkondi van, szóval bent sincs pancsi, csak este ugye a kádban. Olvasunk, játszunk, mindent, amit egyébként rossz időben szoktunk. Ez van.

Amikor ilyen forróság van, akkor ha esetleg nagyon korán felébredt, akkor el tudunk menni reggel, de délután nekem sem nagy élmény.

2022. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszótér lesz még délután, de most annyira jót jatszik idebent, hogy megvarom, amíg abbahagyja. Holnap meg húzunk a szüleim nyaralójába hűsölni.
2022. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Játszótér. Árnyékos helyre mentek ma is az apjával,én megyek éjszakára. Otthon nem is lehet kibírni,nagyon meleg van panelban. 18:30-kor vacsora,majd a tömb előtti parkban szoktunk lent lenni 19:30-ig.

6 éves kislány.

2022. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A házunk előtti játszótér árnyékos. Ott szoktak még játszani ovi után. Én viszont ma felmenekültem (apjukkal maradtak
2022. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Délelőtt 11 előtt, délután 5 után megyünk ki, és árnyékos részre.
2022. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!