Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdtétek el a “csajosko...

Mikor kezdtétek el a “csajoskodós” dolgokat a kislányotokkal?

Figyelt kérdés
3,5 éves a kislányom és gondoltam veszek neki ilyen haj díszító szettet, gyöngyök és hasonló díszek vannak benne. Korai szerintetek? Gondoltam gyerek körömlakkra is, hogy néha használnak. Velem Anyu nem csinált ilyeneket ès olyan béna vagyok a sminkelésben és minden csajos dologban.
2022. júl. 9. 20:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Én 13 voltam, mire egyáltalán érdekelni kezdett az ilyesmi. Ruhából is a kényelmes, játszóst szerettem, amiben el lehetett menni biciklizni meg bunkizni az erdőben, és nem baj, ha koszos lesz. A hajam is csak lofarok, és kész.
2022. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

"És nem látok minden sminkmemtes nőt csúnyának. De riválisnak sem gondolnám őket soha."


De miért akarsz te felnőttként, családanyaként bárkivel rivalizálni??


Itt van elásva az a bizonyos...

Eszembe nem jut, hogy bárkivel is rivalizáljak, hisz boldog vagyok, boldog párkapcsolatban. Magamnak és a családomnak akarok megfelelni, nem vadidegeneknek.

A munkámban pedig nem a külsőm visz előre. Az lenne csak a gáz.

2022. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%
Én maximalista vagyok minden téren. Engem a munkában, a gyereknevelésben és a párkapcsolatban is motivál, ha vannak "riválisaim" és példaképeim. Ez nem valami véres háborút jelent 😀 és ez tud pozitív lenni igenis. Folyamatos megújulásra ösztönöz és arra, hogy ne laposodjanak el körülöttem a dolgok. Persze azt megnézem hogy kinek a vélemémyére adok, nem akárkiére 😉
2022. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%
Ez gyerekes.
2022. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg ez a gyerekes, hogy a másik véleményét -pusztán azért mert a tiedtől távol áll- lenézed. 🙄
2022. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
90%
Az màr egy szint mikor valaki attól érzi magát igényesnek, hogy felkeni a sminket. Ha a bőröd igényli plàne, meg amúgyis megfelelő bőràpolàsi rutin kellene, hozzàértő kozmetikus, ha meg nagy a gàz bőrgyógyàsz, na az lenne csak az igazàn igényes. Aztàn nem lesz borzasztó smink nélkül sem az arc. Van annak oka, hogy egyes nők nem tudnak a vakolat nélkül létezni, amúgy meg igenis sok nő szép smink nélkül is.
2022. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
32%
Még jó, hogy a kérdés nem erre irányult...
2022. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%

kérdező, vegyél neki nyugodtan, senkinek nem árt három színes hajtincs vagy öt csillogós gyöngy... nálunk is háromévesen szerették le rólam az unokahúgok a körömlakkot, én nem is gondoltam hogy egy háromévesnek már ilyen fejlett színlátása van, kiszúrta a gyöngyházat XD. aztán vettem is nekik, ilyen vízoldhatós gyereklakkot, nagyon vicces volt, ha kellett húsz perc nyugi, leültettem, kilakkoztam, és ült áhítatos mozdulatlanságban 20 percet, amíg "szárad a festék" (fél perc alatt megszárad, de jó volt ez így :)

most 12-13 évesek, osztályelsők, jó, szorgalmas, tisztességes gyerekek. nem attól romlik el egy gyerek, hogy nem ősanya módra apácának öltözteted húszéves koráig.

2022. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!