Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassak le egy 2 és...

Hogyan szoktassak le egy 2 és fél éves kisfiút a harapdálásról?

Figyelt kérdés
Mostanában ez a szokása, a fél éves kishúgát is puszi helyett megharapja. Van vmi módszer arra, h leszoktassam?
2010. szept. 21. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt írta valaki, hogy neki is harapdált a gyereke és ő vissza harapott. A kishúga nem tud visszaharapni, de te igen, persze nem nagyot csak hogy érezze, hogy az fáj. Egy próbát megér. Én is kipróbáltam, de én hajhúzással és bevált.
2010. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugy,mint mikor anno a viràgokat tèpkedte vagy a konnektorban nyulkàlt.màr a harapàs elött megfogod a karjàt,odèbbteszed ,legugolsz hozzà ès eröteljesen közlöd, hogy nem harapsz, mert fàj! Ha ujra megteszi, bünti. Be a sarokba vagy másik helyisègbe viszed. Kis kannibàl:))
2010. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!