Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek igaz az hogy...

Szerintetek igaz az hogy mindig az ellenkező nemű gyereket szeretik kicsit jobban a szülők? Apák a lanyaik Anyák a fiaik?

Figyelt kérdés
Persze tudom nem lehet különbséget tenni de mégis kicsit van benne valami nem?

2022. júl. 10. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2022. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom nekem igaz csak egy lányom van de mindennél jobban szeretem nem tudom elképzelni hogy egy fiút jobban szeretnék
2022. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem.
2022. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó nyilván ha csak 1 van akor mindegy fiú vagy lány
2022. júl. 10. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Hülyeség.

Amúgy legtöbb szülő egyformán szereti mindkét gyerekét.

2022. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig van így.

Viszont sokszor a gyereknél is így van.

2022. júl. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem 3 gyerekem van fiuk és egy lány .
2022. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem jobban/kevésbé szeretik, hanem a gyerekeknek lehet egy időszaka a nemi szerepek tanulásakor (óvódás kor), amikor az ellenkező nmű szülőbe "szerelmesek". Illetve azért apáknál megfigyelték, hogy ők már csecsemő kortól a lányokkal védelmezőbbek, a fiúkat inkább nevelik önállóságra, míg az anyák olyan 3 éves kortól a lányokkal szigorúbbak, a fiúkkal engedékenyebbek. Persze ez is tök más, ahol egyke van, vagy ahol több azonos nemű gyerek van, mert azért egy családban egymáshoz képest is alakulnak a szerepek. De mindez nem azt jelenti, hogy jobban szeretik bármelyik gyereket - akinek több van, tudja, hogy más-más személyiségeknek másra van szüksége és nem csak az határozza meg a gyereket, hogy milyen nemű.
2022. júl. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz. Már csak azért sem mert nem mindenkinek van mindkét nemű gyereke és ott is vannak rangsorok. Szerintem inkább a személyiségen múlik, hogy ki lesz a kedvenc.
2022. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, nálunk apámnak és anyámnak is az öcsém volt a kedvenc.
2022. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!