Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek azonos nemű gyerekei...

Akinek azonos nemű gyerekei után ellenkező nemű született, az a terhesség alatt tapasztalt valami jelentősen eltérő tünetet?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, mint, hogy nagyon más ételek kívánása, későbbi/korábbi hányinger, szép bőr/pattanásos bőr...stb. Köszi! :)
2012. ápr. 27. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, majdnem egyforma a két terhességem.

Annyi, hogy a kisfiammal egyszer sem hánytam, a kislányommal egyetlen egyszer a legelején.

A kisfiammal sokat fájt a fejem a 15. hétig, a kislányommal egyáltalán nem.

Rám a kívánósság nem jellemző, de ha ritkán van, akkor mindkettőnél az édes.

Az émelygés már a legelejétől volt, (a beágyazódástól) mindkétszer, a kislányommal csak a 11. hétig, a kisfiammal a 14. hétig.

A bőröm szebb mindkétszer.

2012. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és most vagyok a kislányommal 34+4 hetes, ez lemaradt, kisfiam pedig 18 hónapos, úgyhogy vele is friss még az élmény! első voltam
2012. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. fiú: csak édességek inkább

2. lány: majd megvesztem a gyümikért, kevés édesség.

De ez mindenkinél más....

2012. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amellett nálam minden ua volt, émelygések, fáradtság, fejfájás hiánya.
2012. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nővérem most terhes a 2. babával, a 6. hónapban van. Az első fiú, nála semmi baja nem volt, csak egy kis cicifeszülés. Se hányinger, se émelygés, se semmi. Kívánós se volt nagyon, minden úgy ment, ahogy eddig. De viszont nagyon pattanásos volt a bőre. A mostani terhesség pedig, ahogy kimutatta a teszt, hogy pozitív, onnantól fogva egészen a 12. hétig hányás, hányinger, álmosság, émelygés, majd'leszakadt a cicije, és csak a sósat tudta megenni. A bőre meg olyan, mint a babapopsi, olyan puha és szép, sőt a körme és a haja is megerősödött :) Nemrég derült ki, hogy ő is kisfiú :)

Pedig nagyon reménykedett, hogy lány!

Szóval ő teljesen az ellentétét produkálta, mégis kisfiú mind a kettő :))

2012. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. fiú, a 20. hétig hánytam, de nem voltam egész nap rosszul. 7 hónapos terhesen simán le tudtam volna tagadni (kicsit dagi vagyok:D).

2. lány, a 18. hétig hánytam, reggeltől estig, néha még éjjel is felébredtem rá, életemben nem voltam ilyen rosszul:(

most vagyok a 7. hónapban, egy kilóval többet szedtem fel eddig, mint a fiammal ennyi idősen, de akkora a hasam, mint az elsőnél a szüléskor:o

Nem tudom mi lesz, mert ez még nőni fog 2 és fél hónapig, szerintem felborulok a végére:)

2012. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Két kisfiam van, velük minden elég hasonló volt, az kívánt ételeket kivéve. Most várom a 3. babánkat, de vele máris más pár dolog. Annyira nem remegek a kislányért, másodjára azt szerettem volna, de mostanra kicsit sem bánom, hogy kisfiú lett és látva az összhangot a fiúk között, most sem bánnám, ha fiú lenne. :P Persze örülnék egy kislánynak nagyon, mert több babánk vlsz. nem lesz és jó lenne megtudni, milyen lányos anyának lenni. ;)

Szóval csak kíváncsiságból kérdeztem.:)

2012. ápr. 27. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Első fiamnál a sósat és a savanyút ettem. Semmi tünetem nem volt, kivéve egy kis szagundor. Szép volt a bőröm, nem volt pattanásom. Nem hánytam és nem is volt még hányingerem se. Második fiamnál az édeset és a sósat ettem, nála sem volt semmi tünetem, ugyanúgy szép volt a bőröm. Most a harmadik fiamnál viszont minden tünet előjött, ami csak előjöhetett. Csak a csokit eszem meg, sósat egyáltalán nem kívánom, hánytam a 16hétig, szédültem, fáradt voltam, és az elején elég pattanásos volt a bőröm. Az elején azt hittem, hogy kislányom lesz, mert teljesen mások voltak a tüneteim, de a 16heti 4D-n a doki megmutatta a kukacát:) És azóta is az. 38+3hkm
2012. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!