Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi a kisgyermekek normális...

Mennyi a kisgyermekek normális testhőmérséklete?

Figyelt kérdés
Kislányom másfél éves, múlt héten lázas volt (nem derült ki, hogy miért). A hétvégén 36,5 mértem, ma viszont megint 37 fokot. Az még normáli lehet? Vagy visszatért a hőemelkedés, láz? Előtte sosem mértem, hogy mennyi a normális testhője…

2022. júl. 11. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi mint a felnőtteknek. Elvileg 37,5 felett hőemelkedés csak, de azért a 37 már jelez valamit általában.
2022. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hónaljban mérted? Melyik napszakban? Kora délután előfordulhat, hogy normális a 37
2022. júl. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Popsiban mértem és a 37 már a levont érték. Délelőtt mértem. Aztán megmértem 3 körül is mikor felkelt, akkor 36,3 volt.
2022. júl. 12. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is szokott lenni, ha túlságosan be van öltöztetve akkor lehet 37,5 popsiban, sőt alvás után néha 36,3 ugyanott, de nekem arra azt mondta az orvos az oké
2022. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!