Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bugyit, alsónadrágot ti...

Bugyit, alsónadrágot ti kimostok, ha kakis lesz, vagy kidobjátok?

Figyelt kérdés

Akár fosós vírus esetén, ha nem sikerül kiérni, akár csak mikor még nem stabil a szobatisztaság

Ti mit csináltok a kakis bugyikkal, meg alsógatyákkal? Kisúroljátok/kimossátok, vagy rögtön kuka?



2022. júl. 19. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen kimostam.
2022. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát volt már olyan amit inkább kidobtam.
2022. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Kuka részemről.
2022. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

A vírusos hasmenéses alsókat kidobom, szégyen vagy sem

1-kur@vara nincs kedvem szenvedni vele

2-VÍRUSOS-FERTŐZŐ jobb a békesség🙃


Ha.csak siman nem sikerült kiérni szobatisztulás elején, vagy amugy barmikor es nem veszes a dolog, akkor kimosom

2022. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Kimosom, anno bodyból volt olyan amit ki kellett dobni, mert hiába sikáltam nem jött ki - ezek ilyen hátközépig foltok voltak... 😒
2022. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha a jó állapotú, esetleg vadiúj kedvenc gatyó lesz műsoros, akkor kimosom. Ha az agyonmosott, kopott, itthonka gatyó, akkor kidobom.

Mondjuk szégyen vagy sem, de én, ha lejárt az ideje egy ruhának (már nem elajándékozható, kopott, feslett, itthonka ruha), akkor az utolsó hordás után nem kimosom, hanem kidobom. Ez nálam a gyerek és a felnőtt ruhákra is vonatkozik.

2022. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ. Bár szerencsére még nem ért olyan baleset hogy telef*stam volna a gatyámat, de biztos nem állnék le öblítgetni belőle a terméket ha nagyon olyan. Inkább kuka.
2022. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Általában kimosom, de van olyan bodyja, ami kimondottan itthoni, nem olyan szép, kaptuk valahonnan, kimoshatatlan folt volt benne stb, akkor azt kidobtam, mikor az egész háta kakis lett. Eddig 2x volt ilyen, a többi alkalommal mindig kimostam.
2022. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Komostam kézzel, aztán géppel is, de nem mondom, hogy nem fordult elő hogy kidobtam.
2022. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Én személy szerint úgy csinálom, hogy ha menthető a dolog, akkor kifordítom, csap alatt vagy zuhanyzóban leveretem vízzel érintkezés nélkül és amikor a nagyja lement, utána sikálom marhaepe szappannal és mosás. Ezután pedig domestosos takarítás a mosós helyszínen. De már gondoltam rá hogy az udvaron valami ócska lavórban is meg lehet csinálni ugyanezt 2 felvonásban. Előbb a nagyja utána a sika.


Személy szerint utálok fölöslegesen szemetet kreálni. Jól ki kell vasalni utána és kész. Mivel a gyerekben már ott a vírus, azzal nem ártasz ha kimosod a gatyót/bugyit és jól át vasalod strelire.

2022. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!