Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereketeket a Kinder tojásból...

Gyereketeket a Kinder tojásból a csokit vagy a játékot szereti jobban?

Figyelt kérdés
Melyik ami fontosabb neki? Lehet hülye kérdés, de érdekel. Én 4 éves kisfiam a játéknak örül. Hány éves? Persze ritkán kap, mert rohadt drága. Még egy kérdés: Kinder joy miért drágább, mint a Kinder meglepetés?

2022. aug. 10. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem ehet ilyet. A cukor tilos!
2022. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

"Kinder joy miért drágább, mint a Kinder meglepetés?"


Mert sokkal több összetevőből áll, az előállítása is többe kerül. A meglepetés csak csoki, abban meg töltelék is van.

Mintha azt kérdeznéd, miért drágább az a csokimikulás, ami M&M's-szel van töltve, mint ami nincs. 🙂

2022. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon egyiket sem. A csokiért nincs oda, a játék meg már többnyire használhatatlan szemét.
2022. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A csokit. A "játék" 99%-ban használhatatlan szemét. Régen sokkal jobbak voltak.
2022. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csokit. A játék is érdekes az elején, de később már nem igazán.
2022. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gyerek voltam akkor 50-50%ban szerettem mindkettőt, gyors befaltam a csokit és az akkor még értelmes játékot is kibontottam, ha összeszerelős volt, akkor össze raktam, volt, hogy még kisebb koromban anyu segített, de a mai játékok lassan olyan rosszak, hogy bár inkább ne is lenne. :(
2022. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
A játékot. Összerakja (vagy rakjuk) és utána azzal játszik. Meg is őrzi őket, úgyhogy egy rakás van már neki. Kis gyűjtögető. :-)
2022. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csokit. A játéknal is lelkes mikor kibontjuk de aztán inkább csalódott mert vacak van benne. De minden Kinder csoki nagyon finom, nagyon ízlik neki.
2022. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A csokit. A játék egyrészt csak akkor jön, ha már a csoki elfogyott, addig nem is érdekli és utána is egy apróbb lomos dobozban végi mindegyik, ami nem nagyon kerül többet elő.


Igazából sokkal többet kapnak kinder csokit, azt is értékelik legalább annyira, mint a tojást.

2022. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, a régebbi játékok sokkal jobbak voltak. De azért enyém szereti, bár van amikor csalódott, mert nem túl jó a játék. Szokott kapni más Kinder csokit is. Azt is imádja.
2022. aug. 10. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!