Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik kinder tojásban van...

Melyik kinder tojásban van pindur pandur figura?

Figyelt kérdés
Az oké hogy a csomagoláson felül rozsaszin virágok vannak, de már a harmadik ilyet vettem és nem volt benne. Nem mindben ez van? Vagy még nem cserélhették a lészletet a boltban? 2 különböző boltbol vettem pedig.. TV-ben is reklámozzák mégse találkoztam vele

#figura #Kinder tojás #pindur pandur
2018. febr. 26. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem :)

Csak a tojások 30%ban van az épp aktuális játék ezért a meglepetés a neve.

2018. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg minden ötödik tojásban van pindúr pandúr
2018. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszínes kinder tojás csak azt jelzi, hogy abban kislányoknak való játék van.

A kinder tojásban soha nem lesz csak egyféle játék...

2018. febr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is arra vadászok :( Vagy még Barbie-ra, esetleg szuperhős lányra. Eddig háromszor vettem virágos kindertojást, egyikben sem volt kifejezetten lányos játék. Inkább uniszex, vagy egy kissé fiús.
2018. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egyáltalán valaki aki talált már? Ma megint vettem 4et, de egyikben sem volt 😞
2018. febr. 27. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván létezik, de hiába vasarolsz fel egy raklapnyit, ehhez is szerencse kell. Ilyen piti dolog miatt ne dühöngj, ezen mi nem tudunk segíteni neked.
2018. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltad még megkotyogtatni? Én úgy szoktam, hallatszik, hogy apró darabos vagy egyben van benne (ilyen a Pandúr). Én 3at vettem egyben volt. Régen a Tulipántündéreket gyűjtöttem, mind meg van.
2018. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam megkotyogtatni, sikerült is olyat válsztanom, hogy egészben van benne a játék nem pedig darabokban, de pindur pandur még nem volt
2018. febr. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!