Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vettetek eloszor kinder...

Mikor vettetek eloszor kinder tojast a gyereknek? 2 evesen meg kicsi hozza?

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Igen, kicsi. Rá is van írva, hogy nem szabad kicsiknek adni. Talán 36 hónapot írnak, de ebben nem vagyok biztos.
2017. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Két és fél éves volt mikulásra kapta, egy ideje viszont nem szoktam cukros dolgokat adni neki, mert megőrül tőle. Inkább valami minőségi étcsoki vagy nem fruktózos diabetikus édesség.
2017. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A csoki részével nincs gond, ha nem rendszeresen kapja, viszont a benne levő játékot csak szigorú felügyelet mellett adnám oda és soha nem hagynám egyedül vele. (Apró alkatrészeket letüdőzheti, orrába nyomhatja, stb)
2017. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Másfél évesen kapta az óriás verzióját, 2 évesen a kisebbet.


Egy csomó más játéka is van, amire 3 éves korhatárt nyomnak, mondjuk fa èpítőkocka meg kirakósok. Megnézi a hupikéktörpikéket is néha, vagy a magyar népmeséket azon 6os korhatár szokott lenni..


Én szeretem,mert viszonylag kevés csoki, kb egy bonbonnyi vékonyra nyújtva, a játékok viszont egyre kevésbé összerakhatósak benne.


A gyerek már nagyobb, vagy nagy 50 játéka, a legtöbb egy vagy 2 darabból áll, ha akarná sem tudná lenyelni a nagyrészét, de még én sem.


Nyilván felügyelet nélkül nem hagytam vele, együtt bontottuk ki és raktuk össze.


Viszont arra számíts, hogy rákattan, utána hónapokig kindertojás lázbab égett.


Ki lehet bontani 3x is, egyszerre csoki és játék és még össze is lehet rakni. A világ legnagyobb ötlete.

2017. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Azért 36 hónap van ráírva mert megfulladhat a kisgyerek ha a kis játékdarabka részeket a szájába veszi és lenyeli!

Csokoládét van aki ad a csecsemőnek már 6 hónaposan is.. van aki visszatartja ameddig lehet! Attól függ hány gyereke van! Gondolom ez az első gyereked amúgy nem kérdeznél ilyet... lol én az első el csokit nem akartam adni nagyon még két évesen de a nagyanyja dugiba úgyis adta neki. Ne félj a harmadik gyerrk már azt eszik amit csak talál a földön kúszva! Hahaha!

2017. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!