Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Decemberbe megvoltam fázva...

Decemberbe megvoltam fázva énis és a kislányom is. Nem engedték hogy bentmaradjak vele mert légúti tünetekkel nem lehet. Most ugyanez van. Lázas a kislány 3.napja. Alig eszik,iszik. Bekellene vinnem gyerekosztályra. Ugyanarra számitsak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 10:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy nem engedték? Ilyet avval játszanak el, aki engedi. Jogod van a gyerekeddel lenni, olyan nincs, hogy nem engedik.

Nyilván a kórházban kényelmesebb nekik, ha te nem vagy ott, hajlamosak másítani. Fenyegesd meg őket betegjogi képviselővel, ügyvéddel stb.

Nehogy ott hagyd a kicsidet egyedül.

2022. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A covidra fogják. NEGATÍV LETT minden tesztem. Mégis szinte kizavart a főorvos. Nem csak én az 5 évest. Más anya 1 hónaposat ottkellett hagyjon. Nyilván nem hagytam szó nélkül.
2022. aug. 14. 11:01
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem választhatnak el tőle ezt az első jól mondja. Másrészt miből gondolod hogy ne kell vinni a gyerekosztályra? Háziorvos nincs?


Az evés nem fontos annyira, az ivás az, de mennyi az az alig?

Csak mert hivatalosan 1,3 litert kéne az én fiamnak is innia mégse csúszik le max 700, és ez vehető alig ivásnak mégsincs baja. Szóval mennyit iszik? Mennyire magas a láz? Milyen a közérzete? Hány éves?

2022. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2 3 pohár vizet iszik. 6 deci kb. Enni nem eszik. Mert köhög az evéstől. A láz addig megy le mig a gyógyszer hat. Aztán visszaszökik 38.6. 38.7-re. Egyébként 5 éves mult. A közérzete jó. (HÁZIORVOS VASÁRNAP NINCS. Holnap lesz). Ma 3.napja beteg. Én is ügyeleten voltam a vesémmel. Sírtam a fájdalomtol tegnapelőtt este.
2022. aug. 14. 11:07
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Ne hidd el. Tudom jól, hogy milyen, engem is próbáltak már kórházban fenyegetni, hazudni a jogaimról, akkor álltak csak le, amikor közöltem, hogy tisztában vagyok vele, mihez van jogom és mihez nincs. Ne add a gyereked.


A három napos láz egyelőre nem vészes, az evés sem, de ahogy a hármas írja, itatni fontos lenne. Találj valamit, amit megiszik. Tea, gyümölcslé, bármi. Ha öt éves, már meg tudod vele beszélni, hogy mi az a kiszáradás, és miért fontos innia. Mennyit iszik kb?

Nálunk is volt ilyen télen, egészen magasra felment a lázuk, és alig tudtam itatni. Ha nem muszáj, én nem vinném be. Gyerekorvosotok mit mond, ha voltatok ott? Ha csak beutalna, nem érdemes mondjuk. Másik nincs a közelben?

2022. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Közben jöttek még válaszok, most látom. A lázcsillapító sajnos ilyen. A 38,7 nem vészes. Próbálj meg csak mindig egy picivel több innivalót adni. Nem lesz semmi gond.
2022. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az ügyeletet hívtam kb 1 órája. Ők javasolták a gyerekosztályt mert ők nem fogadnak légúti tünetes beteget. Pénteken kicsit folyt az orra. Tegnaptol meg egyre betegebb.
2022. aug. 14. 11:10
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha nem muszáj nem akarnám bevinni.
2022. aug. 14. 11:10
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Ennyivel én tuti nem vinném be.
2022. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Én személy szerint nem vinném be amíg jó a közérzete.


Hétfőn elég a háziorvos tanácsa. Ügyelet mi az hogy nem fogad légúti tünetekkel, az a dolguk. Milyen harmadik világbeli település ez? 😃

2022. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!