Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekek mellett mit...

Kisgyermekek mellett mit tanultatok? Hogyan képeztétek magatokat az otthon töltött évek alatt?

Figyelt kérdés

Annyi mindent tanulnék, és szívesen fejleszteném magam a következő években.



Van egy 17 hónapos kisfiam, aki mellett elkezdtem tavaly a mesterképzést. Még két félév van hátra az egyetemből ,de Úton a tesó, és úgy tűnik, hogy most passzív félévre megyek, és várhatóan majd jövő szeptemberben, egy 10 hónapos és egy 2,5 éves gyerkőc mellett fogom folytatni a sulit.


Ti mit tanultatok? Volt, aki teljesen mást tanult, mint korábban és gyes után karriert váltott?

Vagy inkább maradtatok a szakterületeteken és a meglévő tudásotokat szélesítettétek?



2022. aug. 17. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Én a gyerekek előtt megszereztem minden olyan képesítést, ami az életemhez és a terveimhez kell.

Elképzelni nem tudom, hogy tudnék bármit is tanulni két pici meg egy háztartás mellett.

2022. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Csaladsegito es pedagógiai munkatars felső fokú képzést végeztem el 1 eves kora alatt, szociális ismeretek emelt érettségit tettem le most es felvettek szocialpedagogia szakra egyetemre. Eddig mást dolgoztam.
2022. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

34 evesen szultem, elotte tanultam eleget, erettsegi, technikusi, egyetem, par szakmai tanfolyam. Eleg volt 😆

Ehhez kepest gyes utan a hobbim lett az uj szakmam , most ebbol elunk, teljesen jol (apuka nincs kepben).

2022. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1. Ameddig dolgoztam és nem volt gyerkőc, addig én is úgy éreztem, hogy megvan minden szükséges tudásom a jelenlegi munkámhoz. Bevallom, most egy kicsit kikapcsol az önfejlesztés és a tanulás lehetősége. Megmozgatja az agyamat egy-egy beadandó.


2. Gratulálok, sok sikert az egyetemi évekhez! Levelező vagy nappali képzésre jelentkeztél? :)


3. Tök jó, hogy megtaláltad azt, amit szeretsz csinálni és ezzel még pénzt is tudsz keresni. :)

Megkérdezhetem, hogy milyen területen tudtad ezt megvalósítani? Elsőre kézműves tevékenységre gondolnék.

2022. aug. 17. 23:21
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, 3-as vagyok.

Fotozas, egesz kiskorom ota csinaltam mint hobbit, 17-18 evesen mar komolyabban , palyazatok, fotoztam ujsagnak, konyvnek. De vegig csak hobbi maradt, teljesen mas teruleten diplomaztam. Aztan most igy 40 ev folott ebben dolgozok magamnak mint vallalkozo, es lekopogom, jol megy szerencsere. 🙂

2022. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Dejó!!! :) A fotózás nagyon izgalmas hobbi és hivatás. szuper, hogy megtaláltad magad benne :)
2022. aug. 17. 23:33
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
koszi !!
2022. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Én gyógyszertári asszisztensnek tanultam. Volt már egy diplomám, amivel boldogultam is, ez amolyan B terv volt. Érdekelt is, anyukám vegyész volt, és egy laborban dolgozott, ahová sokszor bejártunk gyerekkoromban. A gyakorlat is nagyon tetszett, de amint a lányom oviba ment, kaptam egy ajánlatot az eredeti szakmámban, úgyhogy visszatértem ahhoz. De nem bántam meg, nagyon sokat tanultam az emberi szervezetről. Most újra tanulok, mert külfördre költöztünk, és szerzek helyi végzettséget is. Plussz nálam a nyelvtanulás folyamatos. Az angol, olasz, spanyol után francia lesz aktuális, illetve jelnyelv még tervben van.
2022. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Programozni tanultam és el is helyezkedtem benne, még gyerekekkel otthon. Egyértelműen megérte.
2022. aug. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyelven kívül semmit. Azt is szórakozásból.

Diploma, 2 nyelvizsga, +egyéb felsőfokú okj gyerekek előtt megvolt, és nem volt tervben váltás.

2022. aug. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!