Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran kel még hajnalb...

Milyen gyakran kel még hajnalban kisgyermeketek, hogy birjatok, pláne munka mellett és mi az oka?

Figyelt kérdés
Gyermekem már bölcsis, lassan mennék vissza dolgozni, de kb heti 3-4 szer kel éjszaka ami kb 1 orás fenntlétet jelent hajnalban legmélyebb àlmombol ébredve.nem tudom hogy lehet majd birni
2016. febr. 28. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit csinál, amikor felkel? Hangosan, panaszosan sír, vagy motyorog?
2016. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát,én ha dolgozok már 3kor kelek és 4 körül ébred,így nem jelent gondot.4 kor indulok itthonról.

Apukája maradt itthon 1,5 éves kora után,ő kel hozzá egyébként.Mondjuk nekünk szerencsénk van úgymond,10 percen belül vissza alszik.

Amíg nem dolgoztam,addig viccen kívül 10-15 alkalommal is megébredt éjjel,de ugyanúgy 10 perc alatt vissza aludt.


Amikor haza érek (fél 11 este) már alszik és azért nem minden hajnalban kel fel.Kisfiunk is csanás,ott jobban lefárad,akkor általában alszik éjjel :-)

2016. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyolc hónapos korában visszamentem dolgozni, férjem gyeden volt. Ő kelt elsősorban hozzá, de kicsi panellakásban én is ébredtem rá, illetve sokáig evett éjszaka, és amíg nem kapta meg, addig sírt,ilyenkor én nyugtattam. Aztán a fogai is legtöbbször megkínozták, olyankor óránként, fel óránként sírva ébredt. De volt tüdőgyulladása is, és sajnos hörgőivel is többször volt már beteg, ilyenkor is gyakran ébredt. Hogy bírtam? Éjjel nehéz volt, azt hittem, hogy nem fogom a nappalt bírni, de mindig bírtam. Más választása nincs az embernek. :-) Menni és csinálni kell az embernek a dolgát, aztán kész.
2016. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!