Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elektromos vagy sima fogkefét...

Elektromos vagy sima fogkefét használtok?

Figyelt kérdés

Lehet baja az elektromostól? Én is azt használok, érzékeny fogakra való fogkefefejjel. Hiába nem nyomom rá, néha érzem, hogy "túl sok", érzékeny lesz tőle a fogam meg az ínyem. De nekem alapból is érzékenyek a fogaim. A gyereknek nem lesznek ilyen gondjai?

A fogászom egekig magasztalja az elektromosat, de nem tudom...


2022. aug. 23. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem neki, használta pár hónapot, aztán visszatért a simára, azt mondja jobb szereti azt
2022. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szónikust, de csak 3 éves kor felett kezdtük a kisebbnél, a nagyobb (6) is ekkor kapott. Sokkal kíméletesebb, mint a normál elektromos.
2022. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Mi elektromost.
2022. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

3 éves kor alatt nem ajánlják.

Mi ezért nem is használjuk még. 2,5 éves, sima fogkeféje van. Ő is próbálkozik vele, de alapvetően mi mossuk a fogát. Elektromossal is ez lenne.

2022. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is kb 3 evesen kezdtem azzal mosni neki, most 6 es meg mindig en mosom. Talán 7-8 évesen moshatja majd egyedül. De én szép fogakat akarok neki, úgyhogy szigoruan van veve a fogmosas.
2022. aug. 23. 16:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!