Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek vékony gyereke van,...

Akinek vékony gyereke van, mit csinál a nadrágokkal?

Figyelt kérdés

Lányomra minden nadrág, ami jó hosszban, derékban nagyon bő, bokáig csúszik. Már túl nagy ahhoz, hogy csak leggingsben járassam, de azok közt is úgy kellett keresgélnek a keskeny derekúakat..


Tényleg minden egyes nadrágját be kell vetetni többért, mint amennyibe a nadrágok kerültek? Van valami praktika rá, hogy oldjam meg olcsón-könnyen, hogy ne essen le róla egyik nadrág sem? Ti hogy csináljátok? Minden márkából vettem már neki ruhát, általában a skinny darabokat veszem, és ezek is olyanok, hogy két öklöm befér a gyerek és a gatya közé, tehát a márka nem megoldás. Nekem szabó volt a nagynéném, minden nadrágom ő alakította át, de erre már nincs lehetőségünk, és mikor 2000ért karcsúsítanák az 1700 forintos nadrágot.. Szóval érdekel, ki mit csinál ilyen helyzetben. Ahhoz már hozzászoktam, hogy a felsők lötyögnek rajta, de leesni mégsem eshetne le a nadrág róla. Sajnos a szoknyákat nem szereti.


2022. aug. 25. 11:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos varrónőhöz visszük, de nálunk olcsón dolgozik, már idős nyugdíjas néni.

Időnként találok a kínaiban melegítő nadrágokat, azok általában jók vékony gyerekeknek.

2022. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Vékony gyerekem van, a legtöbb nadrágját úgy varrattam neki ilyesmivel foglalkozó anyukákkal. Drágább, mert most is pl. ötezerért vettem neki nadrágot, de egyrészt legalább pontosan az ő mérete, másrészt széles passzés darabok, ezért a boltinál jóval tovább lehet hordani őket, és emiatt pakolásznom is kevesebbet kell a szekrényében.
2022. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%
1700-ért ne is várj normális szabást...
2022. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hosszában gyorsan nő a gyerek, pont az a gond, hogy kinövi a ruhákat hosszra, derékban meg nem jók, minden évszakban kikerül 3-5 napdrágja, mert már túl rövid. Tehát a hosszútávú viselése a nadrágnak nem szempont. Amit áprilisban vettem, most nyár végén már nem jó. Eddig is így ment, a gyerek nyúlik, de nem szélesedik. 3 hónapra minek vetessek be 5 olcsóbb(de jó minőségű) nadrágból? Sajnálom rá a pénzt. Olcsó varrónő(ezt a szót kerestem:) nincs a közelben, sőt, hiány van belőlük.
2022. aug. 25. 11:25
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Vettem a nadrágba vékony gumit. Én csinálom itthon. Beleteszem az új gumit és összevarrom. Mindig hagyok rá annyit, hogy tudjak engedni belőle. A régi gumihoz nem nyúlok. Pepcos nadrágnál tapasztaltam, hogy hátul összevarrják, ott muszáj egy lyukat csinálnom, hogy az új gumi átmenjen. Nem vagyok varrónő amúgy.
2022. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

Amit áprilisban vettem, most nyár végén már nem jó.

Igen, az egy méretes ruhák ilyenek. Más gyereke is nő, nem csak a tiéd, szóval ne gondold, hogy más nincs evvel tisztában.

2022. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly vettem Aldiban asszem 6000ft-ért minivarrógépet, kibontottam a nadrágok derekát (mert persze hozzá van varrva a gumi) és azzal átvarrtam őket 🤷‍♀️
2022. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Fiam ugyanez. Eddig mindig találtam végül olyat ami jó volt, de most nyáron átugrott egy méretet, szerencse hogy abból a méretéből csak 2 dbot vettem, de már rövid és még így is nagy a derekán. Kikben van amúgy vékonyakra való, de közben meg szar az egész számozás, össze vissza van cimkézve. Ha ott találok egy vékony szabást, felpróbálja. Ráadásul ő fiú, leggings szóba sem jön, farmert, nadrág anyagot szereti, de az meg keményen felgyűrődik ha gumisan szorosan meghúzom pl a H&M ben. Rövidnadrágra van jó 116 os, közben most 131 cm. 🙂
2022. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Aldi lidl jó még
2022. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ill keress másik varrónőt, ill mennyiségi kedvezményt kérj
2022. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!