Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » IKEA kura ágyat meddig használ...

IKEA kura ágyat meddig használja a gyerek?

Figyelt kérdés

5 éves fiam ilyet szeretne, nem tudom ez iskolás korban nem ciki? Elvileg 90*200 ás, szóval méretre jó.

Nem akarok feleslegesen pénzt kidobni az ablakon és 2 év múlva újat venni.


2022. aug. 26. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Mi a ciki egy emeletes agyban? Nem ertem. Raadasul nem muszaj ugy hasznalni, sima agy is lehet belole.


Valoszinuleg 14 evesen mar nem ez lesz az alma, de meg csak 5 eves.

Ha 2 ev mulva ujat akar, egyszeruen nem kap es kesz. Azert nehogy mar a gyerek iranyitson, nem kell mindent megvenni, amit kiejt a szajan.

2022. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb amíg nem akar lányt hazavinni addig simán használható:) semmi ciki nincs benne. Ha meg ilyet kér hát majd nem cseréled le 2 év múlva. Az én 6 éves fiamnak ilyen van, leghamarabb alsó végén cserélem le majd kihúzhatós brimnesre,ha szereti még általános végéig is maradhat (brimnes a nővérének van,jó mert ha kell egy személyes,ha kell 2 személyes és van 2 nagy fiókja)
2022. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kura ágyban pont az jó, hogy megfordítható, tehát nem kell emeletesként használni.
2022. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányom meg mindig ilyen ikea ágyán alszik mert elfér meg benne .12 éves KB 4 éve vetem neki
2022. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy én alszom benne.

Ez egy felnőtt méretű ágy.


Addig tervezem használni, amíg duplaágyat nem akarnak ( ergo párkapcsolat miatt szeretnének nagyobbat)


2 évesen és 3 évesen kapták..

Direkt nek akartam ifjúsági ágyat.


Jelenleg lenn alszanak … megvariálva, hogy ne kelljen leesésgátló..

Aztán majd megfordítom..


Kicsi a szoba, praktikus lesz alatta a kuckó, amikor az íróasztal is foglalja màr a helyet.

2022. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak most néztem meg képeken, teljesen jó ágy, akár 15-16 éves koráig.
2022. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!