Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kislányom,esténként...

8 éves kislányom,esténként van úgy hogy egy hétig de vajon olyan két naponta pont lefekvés előtt össze hányja magát! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nyáron kapott külön szobát, ott alszik azóta de elég nehezen ott kell lenni vele, nagyon sok hisztivel jár de mivel jön a kisteso másik szobába már nem férünk! Hátha valaki tud valamit segíteni ezzel kapcsolatban már el vagyok keseredve! Egész nyarat végig szenvedtük ezzel, orvoshoz holnap megyünk! más is volt ilyen helyzetben! valami jó megoldás!?

2022. aug. 29. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Azóta van a hányás, mióta a külön szoba van? Mert akkor elég egyértelmű, hogy attól ideges, az ellen "tűntet".


Miért baj az hogy ott kell lenni vele amíg elalszik?-ha eddig veletek aludt, akkor ne várd hogy egyik pillanatról a másikra egyedül fog aludni



A kistesó miatt került ki a ti szobátokból? És a tesó veletek lesz?-mert akkor ez igen alapos oka lesz a testvérféltékenységnek is.

2022. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Szegény kislány. Nem tudom, miért nem tudtok együtt aludni mind. A nagyobbik hamarosan úgyis átment volna magától a másik szobába, és akkor az már természetes leválás lett volna. Mitől féltél, örökre ott marad?
2022. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok hisztivel jár, igen.

Fog is még, ezért kell türelmesnek lenned, nála is jobban, hogy ezáltal megtanulja mi is az és miért jó.

Feszültség senkinek sem hiányzik,ez okozhat enyhe refluxot is.

Ez általában az idegeskedős időszak után el is múlik.

De érdemes felkészülni hogy máskor is előjöhet még

2022. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lefekvés előtt legyen valami laza program, pl. olvassatok együtt vagy beszélgessetek, és ha fél, hagyjátok nyitva az ajtót, hogy halljon titeket, legyen beszűrődő fény. Ha igényli, tényleg maradj ott vele, amíg elalszik.
2022. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát sürgősen pszichológus az egész családnak. Az is beteges, hogy eddig egy szobában aludtatok. De most a tesó miatt kirakni végképp gáz. Osztálykiránduláson, hogy aludt így?
2022. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Hogy lenne már beteges? 8 éves a kisgyerek, nem 18. A ferjem 22 eves koráig lakott egy szobaban a húgával, na AZ a beteges, nem ez. Amúgy osztálykirandulason szerinted a gyerekek egyesével alszanak külön szobakban? Eleve 8 éveseket több napra nem visznek sehova.

Kérdező, az a gond, hogy a kistesó miatt raktátok ki, és nem azért, mert már nagy és jár neki a külön szoba. Persze, hogy kiakad.

2022. aug. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem a tesójával aludt, hanem a szüleivel. Az 8 évesen minden csak nem normálus. Nem véletlenül került ilyen állapotba.

Hogy nem mennenek már oszrály kirándulásra. Fiamék már elsőben voltak 5 napot, másodiktól - magyarul 7-8 éves kortól - kötelező 1 hetes erdei iskola van minden évben.

2022. aug. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Ó, 7-es, ügyesen kikerülted azt a reszét az 5-ös hozzaszolasnak, hogy egy gyerek az osztalykirandulason se egyedül alszik. Túl fontos volt, hogy háborogj, hogy ez "beteges", mint hogy beismerd, hogy nem sikerült a beszólás. Nekem sose volt fura pl egy légterű apartmanban aludni a szüleimmel nyaralaskor. Az is beteges? Az öcsém 7 evesen kapott saját szobát, de 11 éves koráig inkább húgom szobajában aludt, mert nem akart egyedül aludni egy szobában. Ő is beteges akkor? Egész jól kikupalt felnőtt korara ehhez kepest.

Szerintem ne küldjünk pszichológushoz meg betegesezzünk le embereket csak azért, mert nem úgy élnek, ahogy mi. Vagy csatolj, kerlek, hivatalos szakveleményt, kutatást arról, hogy akik egy szobaban alszanak a gyerekükkel, azok mentalis betegek.

Itt nem az a baj, hogy egy 8 éves gyerek eddig egy legtérben aludt a szülőkkel, hanem az, hogy a pici miatt akarják onnan kipaterolni. Persze, hogy ki van borulva.

2022. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8# Az egy légterű apartman nem ugyanaz mint h 8 éve már velük alszik a gyerek. Előbb kellett volna átszoltatni másik szobába. Mi lesz itt még ha megszületik a kistesò?
2022. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Nem a tesó miatt lett ki rakva, szó se volt erről , sőt a szoba elobb kicsinek készült de mivel ő nagyon vágyott rá ő kapta meg! Nem tudom honnan veszitek egyik gyerekem ki dobom a másik miatt! Voltunk már vele orvosnál szervi baja nincs! Nem tudom miért kell itélkezni mikor bele se láttok milyen egy napunk vagy egy esti programunk együtt! Hajnalig ott vagyok vele, sőt el alszik ott félóra óránként rá nézek sőt ha kell én nem alszom inkább neki jó legyen! Szóval köszönjük nem vagyunk beteges család!!
2022. aug. 30. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!