Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól hagytátok saját maga...

Mikortól hagytátok saját maga enni pld barackot, almát, uborkát stb?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy mikortól evett már ilyet az ő kezéből pld szeletben,csikokban?

Olyan dolgot ami kicsit keményebb és többet kell rágni, amiből ha nagyobb darabot leharap esetleg fulladás veszélyes?



2022. szept. 4. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

A barack, uborka már egyből ment a kezébe csíkokban/szeletekben, az elég puha volt 6 hónaposan is, hogy elrágcsálja. Almát szeletben szintén adtam neki már a kezdetektől, de csak párolva, egyébként meg egészben (meg is lepődtem, hogy fogak nélkül is milyen ügyesen csócsálja az egész almát).


De mi BLW-ztünk, szóval nem is volt más útja a dolognak. Ha püréztünk volna, akkor onnantól, hogy a darabosat magabiztosan és biztonsággal eszi. Illetve mikortól már ő kéri.

2022. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerek, két eltérő út:

-egyik kezdettől. Nem nevezném blw-nek, mert akkoriban még nem is hallottam róla.

-másik borzasztó nehezen rágott, 3 évesen tudott boldogulni ilyenekkel. Magvakkal egészen 5 éves koráig vártunk.

2022. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan
2022. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos korától, onnantól kezdve csak darabosat evett.
2022. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 8 hónaposan. Igazából azóta is ha olyan van amit mondjuk nem tud elrágcsálni vagy túl nagy falat akkor mindig kiköpi :)
2022. szept. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, mi is blw-zünk. Ha püréztem volna pedig 8-9 hónapos kora között.
2022. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!