Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megeszi nálatok a gyerek a...

Megeszi nálatok a gyerek a lefagyasztott ételeket?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat fogok fagyssztani, mert visszamegyek dolgozni, és nem lesz időm főzni. A probléma az, hogy egyik kiolvasztott ételt sem volt hajlandó megenni a gyerek, pedig én nem érzek jelentős változást az ízén.

Aki szokott még ételeket fagyasztani, az miket szokott, amit megeszik felolvasztás után a gyerek?


4 éves


2022. szept. 10. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem szoktam fagyasztani, mert azt mi sem esszük meg. Ellenben nem okoz gondot nekem, hogy 3 napra főzzek előre.
2022. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem mondod neki, hogy az fagyasztott, akkor fel se fog tűnni neki.
2022. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Akkor éhen hal. Ekkora luxus ne legyen már
2022. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Ha éhes a gyerek, mindent megeszik.
2022. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem eszi meg. Hiába nem mondom, nem ízlik neki.

Talan 3x próbálkoztam ilyennel, de se férjemnek sem nekem nem jött be úgy.


Én inkább minden nap főzök. Ha csak egy virslit, vagy egy darás tésztát, akkor is friss kaja van.

2022. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem eszi meg, ahogy én sem. Hiába mondjátok, hogy ne mondja neki, nem tűnik fel, de feltűnik, mert tök más az íze. A mirelit gyümölcsöket sem eszi meg, pedig nagyon szereti a gyümölcsöt.
2022. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem elég éhes.
2022. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

"Nem éhes eléggé"


Akkor én eddig rosszul neveltem a gyerekem 🤔

Nem tudtam, hogy elöbb ki kell éheztetni, míg kb a szarazkenyeret vízzel is megenné, azt akkor bármit adhatok neki 🤦‍♀️


Ha csak magamból indulok ki, en sem eszem meg a fagyasztott kaját. Sem ízben, sem állagban nem olyan mint frissen. Inkább nem eszek, ha ilyen kaja van, akármennyire éhes vagyok... de majd a gyerek torkán lenyomom éheztetés után.

2022. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem vannak kaják, amik bírják a fagyasztást és vannak, amik nem. Az enyémek marha válogatósak, de amit szeretnek, azt fagyasztva is szeretik, szóval pont erre nem háklisak.
2022. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ahogyan mi sem.
2022. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!