Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye nem tüdőgyulladása van?

Ugye nem tüdőgyulladása van?

Figyelt kérdés

Kisfia egy hete megvolt fázva,1-2napig tartott egyszer volt egy kis hőemelkedése meg folyt az orra,gyors itthon ki is kúráltam. Rá 3napra(e hét szerdán)ismét belázasodott,újra elkezdett folyni az orra. Rögtön dokihoz vittem,szerinte csak sima megfázás,visszaesett bölcsibe. DE 4nap után(ma)orra már csak néha folyik,köhögni nem köhög,a torka sem piros(doki állapította meg)csak levert,étvágytalan,semmijét nem fájlalja(3éves,meg tudná már mondani)csak folyamatosan vissza-visszatér a magas láza. Nurofennel gyorsan letudom neki vinni,de aztán 3-4óra múlva visszajön neki.


Sima megfázás lehet szerintetek vagy ez már valami más(esetleg tüdőgyuszi?) ??


2010. szept. 26. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt senki nem orvos, ezt neked kell eldönteni hogy még most leviszed az ügyeletre, vagy elég ha hétfön az orvosához.


èn a helyedbe ha a lázát kordában tudod tartani, akkor hétfön vissza mennék az orvoshoz. de feltétlen rengeteg folyadékot igyon, a megszokottnál többet.

2010. szept. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Sztem orvost kellene megkérdezni
2022. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!