Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye nem lesz tüdőgyulladása?

Ugye nem lesz tüdőgyulladása?

Figyelt kérdés
A konyhában kicsit nyitva maradt az ablak (vmelyik praszt megint a lépcsőházban füstölt és szellőztetünk), a 15 hónapos kisfiamat előtte tettem le aludni egy rövidujjú bodyban + vékony rugiban + hálózsákban, ami a lapockáinál elég vékony :( Be volt takarva. Most mentem be megnézni (eltelt egy óra), és én idióta barom elfeljtettem becsukni az ablakot és le volt rúgva a takarója. A langyosnál hidegebb volt a nyaka és a vállai. Nagyon félek, szörnyű érzés, hogy ilyen felelőtlen voltam. Ugye a tüdőgyulladáshoz "több kell"?
2010. nov. 18. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz baja, jól takargasd be és kész. Ha fázott volna akkor felkel és nyafizik, hogy hideg van. Ne parázz, nem leszbaja.
2010. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mikor bementem már nyöszörgött! :(((((

Legutóbb már meleg volt a kis lapockája és nyaka, tehát a hűvös miatt hűlt le. Vigyem orvoshoz holnap, ugye? Ti is vinnétek?

2010. nov. 18. 23:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben felhívtam az ügyeletet, ahol némileg megnyugtattak, hogy max. egy náthával "megúszhatjuk", persze nem lehet előre tudni, mindenesetre figyeljük...Én meg nem tudok aludni, annyira bánt a lelkiismeret... Köszi a válaszod!
2010. nov. 18. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, tényleg figyelgesd a babádat, de annyi minden elő fog még fordulni. Nekem sokkal kisebb volt a fiam, talán pár hónapos lehetett, minden éjjel annyira bepisilt, hogy teljesen átázott a ruhája, hálózsákja, a lepedő is tiszta víz lett, ő pedig fázott, mert sírt, én erre ébredtem fel, és hideg volt mindene. Gyorsan átöltözettem, betakargattam, és aludtunk tovább. Ez nem egyszer fordult elő, és nem is volt meleg a szobában. Én is attól féltem, mi lesz, ha tüdőgyulladása lesz, nem lett mégcsak náthas sem. Anyukám mesélte, hogy én kiskoromban sokat voltam a nagyszülőknél, akik szeneskályhával fűtöttek, persze éjszaka hideg lett, dunyhával takaróztunk, de én folyton lerúgtam magamról a takarót. A nagymamám egy csomószor betakart, de azért eltelt egy idő, mire ő is felébredt és látta, hogy kitakaróztam. Én sem voltam emiatt beteg. Minden jót Nektek. Üdv, 11 hónapos kisfiú anyukája
2010. nov. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm neked is , nagyon aranyos vagy!!!

És nem lett náthás sem :))) Koppkoppkopp:)

2010. nov. 22. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!