Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis állatkerti kirándulásra...

Ovis állatkerti kirándulásra kell vinnie a gyereknek valamit magával?

Figyelt kérdés

Kis hátizsák benne innivaló,rágcsa ilyesmire gondolok vagy felesleges vinnie!?


Az ovónő azt mondta semmit nem kell vinni.


2022. szept. 21. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ööö...nehéz lenne idegenek helyett az óvónőre hallgatni?
2022. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 020310192051759397 ***** válasza:
80%
Szerintem egy kis innivaló és rágcsa az nem árt. Ha különleges az étkezése (laktóz, glutén, tojás vagy egyéb érzékeny) akkor feltétlenül kell betenni neki enni. Nem tudom milyen lesz az időjárás amikor mennek kirándulni, de egy esőkabát és/vagy hideg esetére egy vastag pulóver. Szerintem ennyi kell.
2022. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Én is az óvónőre hallhatnék.


Ha nem kell semmi, akkor nyilván ők gondoskodnak erről.


Én ilyenkor csak pár papírzsepit tettem anno a lányom zsebébe, az kellhet.

2022. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk mindig elmondtak h mit pakoljunk. Egy idő mulva azt is odairta h nem kell többet mást mint amit ír, mert akkor az a gyerek kilóg a sorból, más is azt akarja, és borul a rend. Ezek szerint mindig voltak olyan anyukák akik többet pakoltak mint kellett volna. Volt olyan is h semmit nem kellett vinniuk
2022. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Miért tőlünk kérdezed? Ahány óvoda annyi szokás.

Nálunk pl el is veszik, ha visz valamit.

2022. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha azt mondta az óvónő, hogy nem kell vinni semmit, akkor az egészen pontosan azt jelenti, hogy nem kell vinni semmit.
2022. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha az óvónő nem kér semmit, akkor semmit. De ilyenkor vissza is lehet kérdezni, hogy innivalót sem? Valószínűleg igenlő választ adott volna, hiszen a semmi az semmi. Ne aggódj ennyire.
2022. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Hát érdekes, nálunk mindig kell vinni szendvicset, innivalót, nasit.

És szükség esetén esőkabátot.


Azért én az ivászatra rákérdeznék, hogy mit fognak inni egész nap a gyerekek?

2022. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

8!


Nálunk meg az ovoda gondoskodott erről. Ezek a gyerekek kicsik még, nekik kell az uniformizmus, hogy mind ugyanazt a párizsi kenyeret egye uzsorás és mind ugyanúgy vizet igyon.

2022. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk semmit se kellett. Volt nála egy kis táska, abban egy napszemcsi neki (melegben mentek, nagyon sütött a nap), zsepi, kézfertőtlenítő (de az volt az óvonőknél). Minden mást kaptak, inni is, enni is, az állatkertben fagyit is.
2022. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!