Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis állatkerti kirándulásra...

Ovis állatkerti kirándulásra kell vinnie a gyereknek valamit magával?

Figyelt kérdés

Kis hátizsák benne innivaló,rágcsa ilyesmire gondolok vagy felesleges vinnie!?

Az ovónő azt mondta semmit nem kell vinni.


2015. ápr. 28. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Én mikor ovis voltam kis hátizsákban vittem kis nasit.Ha lesz gyerekem ő is vinne.

Amúgy sem értem az óvónőt.Hogyhogy nem kell vinni semmit? És ha megszomjazik vagy picit megéhezik?

Én egy picurka hátizsákot jó ötletnek tartanék.

Benne egy kis üveg teával vagy szénsavmentes ásványvízzel. Nasiként mehetne egy kis zacskó babpiskóta.Szerintem ez elég.

20/L

2015. ápr. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
U.I: babapiskóta :)
2015. ápr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megmondja az óvónő. Ha nem kell, akkor nem kell, zsepi a zsebbe és kész. Nyilván visznek közös enni- és innivalót.


Nálunk rendszerint egy üveg víz (fél literes, sportkupakos), egy kis keksz (nem csokis) vagy ropi, egy szendvics, egy alma, egy esőkabát és zsebkendő kerül a zsákba.

2015. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy szokták, h szólnak előre, h kell -e valamit vinni. Általában nem kell, az oviból visznek magukkal müzliszeletet, gyümölcsöt, tízóraira az is elég, ebédelni meg visszaérnek az oviba.
2015. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kell semmit vinni, az óvodából visznek enni, inni, plédet stb.
2015. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden kirándulásra csak folyadékot kérnek.

Reggeli után indulnak közvetlen és ebédre mindig visszaérnek.


Most két hét múlva a Budakeszi Vadasparkba fognak menni kirándulni a Madarak és Fák napja alkalmából.

Hónap végén pedig a szomszéd kerületbe mennek, a Tarzan Parkba (ajándékba kapták gyereknapra).

Mind a két kirándulásra csak folyadékot kell vinni hátizsákba, semmi mást.

2015. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond abból sem, ha visz egy csomag nassi, elosztják a kisbarátaival is akár. Az sem hátrány, ha van nála még innivaló, inkább legyen több, mint egyáltalán ne legyen!
2015. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
7-esre reagálva: nem jó ötlet, ha egynek van, a többinek meg nincs, mert egyből elkezdik a "neked nem adok" műsort, meg talán nem is jutna mindenkinek. Innivalóval nyilván meg sem tudja kínálni a többieket. Ilyen esetben az óvónők föl se vetetik a táskát azzal az egy-két gyerekkel, ott hagyják a cuccot az öltözőben, és jogosan.
2015. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

én óvónőként is azt javaslom,h semmit.gondolom lesz közös viz,vagy van pohár,kulacs,amit visznek.gyümölcsöt is szoktak a pedagógusok vinni.

ha te berakod,másnak meg nincs,az is baj,mert ő meg nézi.pont ezért nem szoktunk kérni.akkor nem szól másról az egész,mint (jó magyar szokás szerint) megérkezés-evés,ivás,pisilés..stb.

bizd rájuk a dolgot

2015. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8as! Köszönöm, igazad van, én hirtelen ebbe bele sem gondoltam :) Nincs gyermekem, és rég volt már ovi is :)


7es voltam.

2015. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!