Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ejszaka a gyerek felkel es...

Ejszaka a gyerek felkel es szaladgal a lakasban mint valami zombi?

Figyelt kérdés
7eves, es en rettegek, es felek hogy bepanikolok es leutom… mi ilyenkor a megoldas?
2022. okt. 2. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Már miért ütnéd le?
2022. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez para. Nem tudom milyen szakemberhez kell fordulni ilyen esetben, de talán egy neurológust kellene felkeresni.

Alvajár? Elhiszem, hogy félelmetes, én is félnék. Talán jobbam meg tudnál nyugodni, ha szakember tájékoztatna mi miért van.

2022. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
És ébren van vagy alszik? Gyerekkori barátnőm alvajáró volt, éjszaka felkelt és nekiállt valami kaját csinálni, vagy kirángatta a lepedőt a szülei alól, és semmire sem emlékezett. Egyszer eljött velünk nyaralni, és kiment a nyaralóból és elindult az erdő felé, úgy rángattam vissza és ébresztgettem. Elég ijesztő volt.
2022. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elvileg alszik, nem emlekszik ra
2022. okt. 2. 20:41
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Az én lányom is alvajáró. Mi csak mosolygunk rajta a férjemmel. Csinál ő is dolgokat...


Gyerekkorban normális.

2022. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Alva jár, majd kinovi, elmulik magatol. De miért félsz, hogy leutod???
2022. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább a helyedben magamat kezeltetném, nem a gyereket. Leütni?! Hogy is fordul meg a fejedben?
2022. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Serpenyővel várod az ajtóban, hogy leüsd, mint egy legyet? Az beteg...
2022. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

A 8 éves lányom valamelyik éjjel valószínűleg lezuhanyozott pizsamában. (reggel találtam meg a csurom vizes pizsijét gondosan kiterítve a hideg radiátoton)

Vett feldíszített és aludt reggelig.

Reggel annyit mondott, hogy egyszercsak vizének érezte magát, de nem emlékszik semmire.


Ez már a többedik eset volt. Igyekszünk nyugodt estét biztosítani neki, hogy minél jobban el tudjon lazulni az agya. Szereti a relax zenét alvás közben.

2022. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Pavor nocturnus:

[link]

[link]

2022. okt. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!