Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet a fogzástól ilyen, vagy...

Lehet a fogzástól ilyen, vagy a mozgásfejlődés lenne a probléma?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos, jelenleg már 14 foga van, de folyamatosan bújnak ki. Az elmúlt héten éjjelente felsír, rám mászik, rajtam elalszik újra, de kis idő múlva megint elkezd mocorogni, nyugtalankodni. Van amikor felül, van amikor feláll a kiságyban , utána lefektetem és alszik is tovább. Tud már járni kapaszkodva, illetve nem rég kezdett el kapaszkodás nélkül is próbálkozni, 5-6 lépés megy neki utána lecsücsül. 1 hónapja már végig aludta az éjjelt, most jelenleg 3x is felébred enni (tejitalt). Nappal sokszor mászik rám, kapaszkodik, tép, húzza a hajamat és sír közben. Hiába veszem fel, mégis szinte már fejjel lefele lóg a hátamon anynira mászik rám. :(
2022. okt. 5. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mindkettő egyszerre, plusz a szeparációs szorongás is aktuális lehet.
2022. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12 hónapos a lányom. Ugyan ez. Neki 2 foga van, észre se vettem úgy jöttek ki. Ő már stabilan sétál (10hósan indult el).

Éjjel eddig 1 max 2x kelt.


Kb 2 hete "megzavarodott". Éjfél után nem tudom visszatenni a kiságyába, caak rajtam/velem hajlandó aludni. Így is kel vagy 6x.

Folyamat jön utánam, tépi a ruhám, veteti fel magát. 2 percig nem marad el egyedül.


Én a szepának tudom be.


Fiamnál (3.5éves) is volt ilyen időszak. Neki kb 2 hónapig tartott.

2022. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeparációs is van az biztos, fürdeni sem tudok elmenni nélküle, az apjánál is üvölt, csak én kellek neki. :/
2022. okt. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!