Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik jártok gyógytornára a...

Akik jártok gyógytornára a kisgyermeketekkel (2-3 ev), mennyit tornáztok otthon, mennyire együttműködő?

Figyelt kérdés
2,5 éves a kisfiam, kb havi 1x járunk, kapunk feladatokat, de nagyon nehéz az otthoni torna. Próbálom játékosan nyilván, de tudja, hogy ez mar torna lesz es nagyon nem akarja csinalni, en meg nem akarom erőltetni, mert már kb minden napunk, minden együtt töltött időnk arról szól, hogy hogyan kene olyat jatszanunk, hogy az torna is legyen. Nektek mennyire sikerül az otthoni feladatokat csinalgatni?
2022. okt. 20. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamiért jártok vagy járnotok kell. Döntsd el, hogy az adott cél mennyire fontos, mert befektetett munka nélkül nincs siker.

Egyébként a jó példa sokat segít, ha látja hogy te is tornázol és nem csak őt presszionálod.

2022. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 4-5 éves korban kellett, nagyon kimerítő volt, de nem engedtem, mert fontos volt. Látványos eredménye lett, ne adjátok fel! Nálunk műtét elkerülése volt a cél, illetve, hogy kaphasson egy segédeszközt, ami segít. De egy kisebb gyerekkel nehezebb lehet. Sajnos ki kell alakítani benne, hogy ez olyan mint a fogmosás vagy kézmosás WC után, nincs opció, nincs olyan, hogy nem, szokássá kell tenni, beépíteni a napi rutinba, pl fogmosást előtt.
2022. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző voltam, szerintem ne a játékba építsd, hanem legyen rá egy időkeret, amíg végigcsináljátok a gyakorlatot, egy idő után tudni fogja, hogyha azon túl esik, akkor aznap már nem kell ezzel foglalkozni, ez neked is könnyebbség, mert utána már önfeledten játszhatsz vele.
2022. okt. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!