Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőben van otthon...

Milyen cipőben van otthon kisgyermeketek?

Figyelt kérdés
Hideg a kő, muszáj valami a lábára, nem elég már a zokni. Van egy 4 és fél , és egy másfél évesem. Eddig puhatalpú cipőt vettem nekik.
2013. szept. 14. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb nekik egy gumis, tapadókorongos zoknimamuszban, mert az kényelmes. A doki szerint és tapasztalatból tudom, hogy ami a lábának is jót tesz, az az lenne, ha mindkettőnek otthonra is egyszerűen nyitott, supinált szandált vennél. 10.000 ft. darabja de ha van a családotokban Egészségkártyás, arra vegyétek meg. Sajnos drága szandik, de tényleg jók. Vegyetek valahogyan!
2013. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Másfél évesem csak zokniban.Konyha,előszoba köves,na meg a fürdő,wc.A szobák laminált padlósak.Van kifelyezetten vastag abs zokni,azt adom rá.
2013. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
Kifejezetten*
2013. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21 hónaposom mamuszban van. A talpa műanyag, a többi plüss. Rá lehet húzni a lábára, nem esik le. Nagyon jó!
2013. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vastag talpú zokniban, azt hiszem zoknimamusz a neve: [link]


Sok helyről hallottam már, hogy otthonra is szandált ajánlanak, de nekem az olyan idegen. Szerintem kifejezetten jól esik hazaérve megszabadulni a lábbelitől, nem látom értelmét még otthonra is szandálba kényszeríteni a lábukat. Arra viszont figyelek, hogy kint sokat mezítlábazzanak, így melegben a kertben nincs a lábukon semmi.

7 és 4 évesek a gyerekeim és tök egészséges a lábuk.

2013. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cipőt ne adj rájuk, csak beleizzad a lábuk. És harántemelős lábbeli sem kell állandóan, hagy pihenjen néha szabadon a lábuk. A nagynak papucs, hisz bőven elég idős hozzá, a kicsinek meg mamusz, ami jól szellőzik. Egyik sem kerül 10Ebe, a kettő együtt is kijön 1000Ft-ból. :)
2013. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Másfél évesnek télen harisnya, és vastag zokni, aminek a talpán ilyen gumi minták vannak, hogy ne csúszkáljon a járólapon.

A 4 és félévesnek, meg papucsot adnék, az nem meleg, könnyen felé és le lehet venni.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!