Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oké, ne videózzunk, értem....

Oké, ne videózzunk, értem. Nagyszülők nélkül, végesen terhelhető barátok határain túl: Mit érdemes nézni?? Ötéves gyerek.

Figyelt kérdés
Keresek, de gyötrelmes semmiket találok... Te mit ajánlanál gyermekemnek, amíg mindketten gatyába rázzuk a háztartást? Nyilván vidd videón túl is, de most ez működik épp...
2022. okt. 23. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem...
2022. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát nincs neki 1-2 kisautója/babája, plüss állatkája, legója/duplója, építőkockája??????

Vagy ezekkel nem tud egymagában eljátszani?


Bármelyik esetről van szó, iszonyatosan el van rontva a nevelése.

2022. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy két mese belefér de menjen a szobájába játszani.
2022. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

5 évesen már illene felfognia, hogy takarítasz vagy besegítsen.


Nincs ehhez szoktatva, hogy van (mindennap kb) amikor muszáj megcsinalnod ezt azt? Hogy jönnek ide a barátok, nagyszülők? Jó, hogy nem animátort fogadsz.

2022. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Lánynak: Borka és a varázsruha. YouTube-on fent van mind. Nem sok, de nagyon üdítően minőségi mese a mai világban.
2022. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A Borkától ha meghallom, látom oda jutok hogy az ereim vágjam fel vagy valami más módon nyírjam ki magam, iszonyatosan nyomasztó, depresszív valami...inkább nézzen az a gyerek Mancsőrjáratot, attól nem támad az embernek kedve megöngyilkolni magát.
2022. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ízlések és pofonok. Nekem más a véleményem. Gondolom a kérdező majd megnézi és eldönti mit nézzen a gyerek.
2022. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy jobban be kéne vonni ha lassabb

is, lehet hogy túl igényes vagy a háztartást illetően így sok idő, lehet hogy a gyerekkel vagy a neveléssel nem stimmel valami. Szerintem egy átlagos ötéves le tudja magát foglalni 3x20 percre, ha elkezditek együtt a játékot.

2022. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Ötévesen szerintem miért ne nézhetne hétvégén egy órát mesét? Peppa malac, Bogyó és Babóca, Találd ki mennyire szeretlek, Thomas a gőzmozdony, vagy régi magyar mesefilmek, pl Vízipók, Pom-pom, Mazsola. De fontos, hogy 15-20 percet egyedül is tudjon játszani.
2022. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Fiú vagy lány? Ha lány, ott vannak a Barbie filmek.
2022. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!