Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes sport vagy tánc órára...

Érdemes sport vagy tánc órára járatni egy óvodás gyereket?

Figyelt kérdés
Kiscsoportos gyerekről lenne szó. Van értelme vagy teljesen felesleges? Kinek mi a tapasztalata?

2022. szept. 10. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráér középsőben vagy nagycsoportosként.
2022. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez mennyit segít, de nálunk középsős kortól , azaz 4 éves kortól lehet vinni őket a külön foglalkozásokra, én sok értelmét nem látom még ennél korábban. Fejlesztőházakban, művelődési központokban stb szoktak lenni szülővel közös csoportos tornák, zenés, hangszeres, esetleg angolos foglalkozások, szerintem a kisebbeknek meg ezek valók inkább.
2022. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Igen, érdemes!


Főleg a mai elhízott gyerekekre való tekintettel - egy kis mozgástól nem lesz baja. :)

2022. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Én viszem a lányom 3 éves kora óta akrobatikus táncra(természetesen ovis szinten). Imádja, nagyon ügyes. Ha nem tetszene neki, akkor nem vinném. Szerintem érdemes korán elkezdeni a sportot, rengeteg pozitív hatása van, csak fontos, hogy olyan legyen amit szeret, tetszik neki. Inkább mint hogy a tv-n bambulja a mancs őrjáratot és társait..
2022. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-mas: az én lányom pont nem elhízott, hanem inkább sovány. Amúgy max azért gondoltam vmi tevékenységre, mert elég aktív, nehéz lefárasztani. Viszont még én is kicsinek érzem ehhez. Lehet, még várunk inkább vele legkorábban középsős koráig.
2022. szept. 11. 08:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a kérdés hogy milyen a szabálykövetése. Mert ott ugye nem csinálhat akármit, hanem az oktatót kell követnie. Van olyan 3 éves, aki simán képes rá és van aki 5 évesen sem. Ezt te tudod.

Ha csak az energiáit akarod levezetni, akkor vidd többet kirándulni, biciklizni.

2022. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neki a zene, barátai lesznek, akkor miert ne? Ha nem tetszik neki, úgysem viszed többet. Vagy viszed másikra. De ez a nagyobbaknál is igy van. Lehet, hogy a 10. féle különóra lesz az, amit imádni fog. Persze csak akkor vidd, ha közel van a hely es te is szeretsz oda járni.
2022. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsoportost én még nem járatnék ilyenre, neki még elég kötöttség az óvoda, utána meg bőven elég a játszótér, a szabad játék. Középső vagy nagycsoportban elég elkezdeni.
2022. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!