Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért annyira elképzelhetetlen...

Miért annyira elképzelhetetlen, hogy egy kisiskolás nem néz tévét, nem mobilozik, tabletezik?

Figyelt kérdés

És ezt a szülei nem tiltással érik el?

6-10 évesekre gondolok.



2022. okt. 29. 13:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
20%
Az átdolgozás szó mondd neked valamit, vagy annyira azért te se olvasott?
2022. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
83%

Mondjátok már meg nekem hogy mit nem lehet azon érteni hogy nincs tiltva? Komolyan érdekel. A korlátozás nem egyenlő a tiltással. Az hogy nem érdekli a gyereket nem egyenlő a tiltással.

Már én is számítógép mellett nőttem fel. Tesóm imádta, sokat játszott. Engem nem kötött le. Azta mindenit. Nem egyformák a gyerekek? Komolyan? El se hiszem🙄🙄

2022. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
79%

31, a "mond" szó itt nem két d....

Felszólító módban az. ;)

Szívesen.

Egyébként meg:

[link]

2022. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
24%
Ha belevered a gyerekbe, hogy a "kütyü" az rossz meg zombulás, akkor persze, hogy nem fogja érdekelni. Nem hagysz neki választás. Passzív agresszió. Szegény gyereknek nehéz élete lesz.
2022. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjátok már meg nekem hogy mit nem lehet azon érteni hogy nincs tiltva?"


Szerintem te nem érted, hogy a nincs tiltva nem azt jelenti, hogy megmutatták mire jó és szórakoztató, hogy kell használni! Ha a gyerek csak annyit lát, hogy anya nyomkodja a mittudoménmit, megnézi és nem fog neki tetszeni, mert nincs rajta JÁTÉK, neki való dolog, és talán nem is érti, hogyan kellene használni. Ez is olyan, hogy nem fog rájönni magától, leülsz, megmutatod a játékok használatát, játszotok egyet ketten, megmutatod hogy kell BOOKRen berakni egy mesét, megkéred csinálja ő, majd kirakod a polcra.


Meg kell tanítani játszani vele, mert szabályai vannak. Nem olyan, mint egy labda, hanem mint egy társas. Amúgy azt se élvezné, ha nem mutatod meg és mondod el a szabályokat, meg játszol vele megmutatni hogy működik, mert csak táblából meg lapokból áll, aztán mondhatod, hogy nem érdekli a társas, ha sosem játszottak vele, azt se tudja hogyan kell használni, egyszerűen nem lesz igaz, hogy nem érdekli.


Minden komolyabb dolognál így van. Olvasni egyszerű, a szabályokat már tudja, képes rájönni, de nem tudja mekkora örömöt jelent márióban ráugrani a másik fejére.

2022. okt. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!