Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan fogjuk tudni a kistesót...

Hogyan fogjuk tudni a kistesót is ennyire szeretni? Most még elképzelhetetlen!

Figyelt kérdés
A kisfiunk a szemünk fénye, el se tudtuk képzelni, hogy valakit lehet ennyire szeretni. Nemsokára érkezik a kistesó, terveztük, és biztos vagyok benne, hogy nála is kialakul ez, de most még olyan hihetetlen, olyan érzés, mintha "megcsalnánk" az elsőszülöttet.. más is volt így a terhesség alatt, szülés után helyreállt a rend? Hogyan képzeljem el? :)
2014. okt. 2. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is egy kisfiúnk van, imádatunkban nekünk is eszünkbe jutott hasonló, mert most tervezzük a kistesót. Fogalmam sincs hogy lesz, de sokat olvastam utána, és állítólag a második babát is lehet így imádni, mert nem jobb vagy rosszabb lesz a kapcsolat, a szeretet nem feleződik, hanem duplázódik... még egyelőre nem tudom elképzelni, de már alig várom! :) Mesélj majd, hogy nálatok hogy alakul, nagyon-nagyon-nagyon kíváncsi vagyok. Mikor jön a tesó? :) Fiú lesz vagy lány?
2014. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, sőt több ismerősöm is, hogy a második gyermeknél nagyon sokat rágótam ezen, amit írtál. Nem tudtam elképzelni, hogy ugyanúgy fogom-e tudni imádni a második gyerekemet, vagy akkor az elsővel mi lesz...

De ... tényleg imádjuk őt is- mind a kettőt azért mert a mieink, azért mert annyira egyformák és mégis annyira nagyon mások. Szerintem tök természetesek ezek az érzések.

ÉN már a 3. gyermekemet mikor vártam, már nem gondoltam ezekre, mert tudtam, hogy megoldódik- és jön a szeretetcsomag a kicsivel együtt. :))) A 3-at is éppúgy lehet szeretni.

A nagyok is alkalmazkodnak a kicsihez és olyan édesek együtt. A kisebbek szeretete a nagyobbak felé és viszont is olyan csodálatos. :))

Nálunk 3fiu van, és mikor az egyik a suliból a másik az oviból jön haza, és az a nagy összebújás a kis 2éves öcsikével.... á--- erre nincsenek szavak!!! :)))

Sok boldogságot nektek! Az érzések jönni fognak- ne aggódj!

2014. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A masodikat is ugyanugy fogjatok imadni es a szeretetbol nem jut kevesebb egyiknek sem.
2014. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer azt mondták, hogy a kistesó megszületése után nem elfeleződik a szeretet, hanem megkétszereződik. :-)
2014. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó na én is így voltam ezzel. El nem tudtam képzelni, mi lesz, hogyan fogom ennyire szeretni a másodikat, mint az elsőt.

Aztán megszületett és bumm! :D Mindkettőt egyformán imádom :)

2014. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki így van...nekünk 3 gyerekünk lett,s szeretetünk nem osztódott,hanem hatványozódott.Ráadásul momentán a legkisebb-2 éves-a liebling(bár ezt a nagyobbak nem érzik).Az is igaz,hogy 2 fiú után érkezett a kis csaj.Teljesen más típus,más karakter.Szóval ne aggódj,imádni fogjátok!
2014. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
s=és a
2014. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtató volt olvasni, hogy más is volt így, és hogy megoldódott. Biztos vicces lesz majd visszaolvasni fél év múlva a kérdést, akkor meg azt nem fogom majd érteni, hogy hogyan nem tudtam ezt elképzelni :)

1-es: február elején érkezik, még nem tudjuk, hogy fiú, vagy lány :)

2014. okt. 2. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:arra azért készülj fel,hogy ha kis csaj lesz,full odáig leszel érte.Sokkal,sokkal több gyengédséget ad,mint egy kis pasi.Én addig nem hittem el,amíg meg nem született.Igazi kis nőci,tele érzelmekkel...és persze akarattal,önfejűséggel.Sokkal keményebb,mint a bátyjai.Ám sokkal cicább,érzelmesebb,
2014. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!