Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy házasságban...

Szerintetek egy házasságban ez normális viselkedés, és az hogy ezt mutatják a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Szóval a nővéreméknél vagyok vendégségben egy kis időre. Nagyjából 5 éve házasok és van egy 3 éves fiuk meg 5 hónapos fiuk. Reggel mindenki felkelt, kimentek az ebédlőbe, és a nagyobbik fiú leült az asztalhoz kirakózni, meg így játszani. A kisebbiket meg a nővérem betette egy ilyen “ringató székbe” vagy nem tudom ezt hogy hívják, direkt így babáknak való. És akkor a férje csinálta a reggelit, tojást, meg szendvicseket, ilyenek, a nővérem meg főzött teát, kakaót a nagyobbnak, meg kávét nekem. És ahogy ott a konyhában mozogtak mikor összetalálzotak elcsattant 1-1 csók, meg mikor elment a nővérem mellett férje akkor megsimogatta a fenekét meg beszélgettek, nevetgéltek, aztán a nővérem odaadta a kávét, a kakaót a nagyobbnak, töltött teát, és van egy ilyen fotel az ebédlőben a sarokban, oda leül szoptatni (!) csak úgy ott megszoptatta a picit és közben beszélgetett úgy mint mi is.

Számotokra ez nem furcsa és mozgalmas reggel? Nem kellene némivel több nyugalom a gyerekeknek?



2022. okt. 29. 16:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanígy van nálunk is…


Nekem így normális

2022. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez egy tökéletes reggel leírása. Nem tudom mi bajod...
2022. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
98%
Az a helyzet, hogy EZ a normális. Ha mindenhol így működne a család, az maga lenne a Paradicsom.
2022. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Normális.Benned miért merült fel a kérdés, hogy ez esetleg nem jó?
2022. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

Vártam a fordulatot a végén, hogy "aztán egyszercsak elvonultak izélni" vagy "minden előjel nélkül elővették a spanglit és rágyújtottak" vagy "nem hittem a szememnek, de a sógorom lekapta a ruháit, 20 percig ténfergett, majd elment fürdeni".

De mivel semmi ilyesmi, ez egy annyira idilli reggel, hogy Vivaldi Tavaszát hallottam a fejemben, miközben olvastam a soraidat.

2022. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam és fogalmam sincs, hol kellene a problémát keresni. Átlagos reggel egy kiegyensúlyozott családban, ahol szeretik egymást.
2022. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Melyik résszel van problémàd?!?! Nagyon idillinek hangzik az egész.
2022. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%
Most már igazán írhatna a kérdező...
2022. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy nagyon irigy vagy, vagy troll. Talán az utóbbi, mivel nem írtál még.

Kellemes, harmonikus reggelt írtál le, jól írta valaki, hogy bár minden család ilyen lenne.

2022. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen rendben van. Én vagyok olyan viszonyban a húgommal, hogy mikor nálunk volt babázni, konkrétan mellette fejtem a kanapén elektromos mellszívóval. Egyikünkben sem merült fel, hogy testvérek között ez ne lenne oké.
2022. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!