Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy házasságban...

Szerintetek egy házasságban ez normális viselkedés, és az hogy ezt mutatják a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Szóval a nővéreméknél vagyok vendégségben egy kis időre. Nagyjából 5 éve házasok és van egy 3 éves fiuk meg 5 hónapos fiuk. Reggel mindenki felkelt, kimentek az ebédlőbe, és a nagyobbik fiú leült az asztalhoz kirakózni, meg így játszani. A kisebbiket meg a nővérem betette egy ilyen “ringató székbe” vagy nem tudom ezt hogy hívják, direkt így babáknak való. És akkor a férje csinálta a reggelit, tojást, meg szendvicseket, ilyenek, a nővérem meg főzött teát, kakaót a nagyobbnak, meg kávét nekem. És ahogy ott a konyhában mozogtak mikor összetalálzotak elcsattant 1-1 csók, meg mikor elment a nővérem mellett férje akkor megsimogatta a fenekét meg beszélgettek, nevetgéltek, aztán a nővérem odaadta a kávét, a kakaót a nagyobbnak, töltött teát, és van egy ilyen fotel az ebédlőben a sarokban, oda leül szoptatni (!) csak úgy ott megszoptatta a picit és közben beszélgetett úgy mint mi is.

Számotokra ez nem furcsa és mozgalmas reggel? Nem kellene némivel több nyugalom a gyerekeknek?



2022. okt. 29. 16:21
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a kérdezőt nem a szoptatás zavarja, hanem ez a,hogy férj csinál reggelit, megsimogatják egymást ha elmennek egymás mellett, csók, puszi. Sajnos elég fura élete lehet, ha ezek neki furcsa dolgok, mikor ezek ALAP NORMÁLIS dolgok egy családban. Én azt nem tudom elképzelni,hogy lehet úgy élni,hogy ezek nincsenek.
2022. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!